روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رسمی؛ دیدار استقلال و پدیده لغو شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رسمی؛ دیدار استقلال و پدیده لغو شد

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم استقلال و پدیده از هفته دوازدهم لیگ برتر لغو شد.‏

به گزارش "ورزش سه"، سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: «به دلیل حضور میهمانان خارجی برای شرکت در ‏فینال لیگ قهرمانان آسیا و مشغله فراوان نیروی انتظامی در روزهای جمعه و شنبه در تهران و اعلام شورای تامین استان، دیدار دو تیم استقلال و پدیده از ‏هفته دوازدهم لیگ برتر در روز جمعه ۱۸ آبان ۹۷ برگزار نخواهد شد و زمان جدید این بازی متعاقبا اعلام می شود.»این در حالی است که مسئولان ورزشگاه ازادی پیش از این اعلام کرده بود به دلیل برگزاری فینال آسیا در روز شنبه نمی توانند روز جمعه میزبان استقلال و پدیده باشند و به همین خاطر این بازی باید در ورزشگاه دیگری که احتمالا تحتی بود برگزار می شد.از این رو استقلالی ها راضی به انجام بازی در ورزشگاهی غیر از آزادی نبودند و خواهان تعویق بازی بودند که ظاهرا سازمان لیگ به درخواست آنها احترام گذاشته است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رسمی؛ دیدار استقلال و پدیده لغو شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×