روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شفر در مورد اسماعیلی و چشمی تصمیم می‌گیرد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شفر در مورد اسماعیلی و چشمی تصمیم می‌گیرد

با اعلام معاون ورزشی باشگاه استقلال سرمربی این تیم قرار است در مورد 2 بازیکن این تیم تصمیم گیری کند.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی دو بازیکنی هستند که به دلیل آنچه مشکلات انضباطی خوانده شده است از سفر به تبریز برای بازی با ماشین سازی بازماندند.با وجود اینکه گفته می شود دلیل کنار گذاشته شدن نام این دو بازیکن از لیست استقلال درگیری لفظی است که بین آنها و فتحی پیش آمده، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد شفر در مورد این دو بازیکن تصمیم می گیرد: با نظر سرمربی این دو بازیکن فعلا از تیم کنار گذاشته شدند و هر زمان که شفر صلاح بداند بار دیگر به تمرینات و لیست تیم برمی گردند.اسماعیلی و چشمی امروز در تمرین استقلال غایب بودند اما با توجه به شرایطی که تیم دارد بعید است دوری آنها از میادین طولانی باشد و احتمالا آنها به زودی برخواهند گشت تا خود را آماده بازی با صنعت نفت در هفته سیزدهم لیگ برتر کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شفر در مورد اسماعیلی و چشمی تصمیم می‌گیرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×