روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مرزبان: درگیری با فراهانی را صد در صد تکذیب می‌کنم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرزبان: درگیری با فراهانی را صد در صد تکذیب می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درگیری با میلاد فراهانی گلر تیمش را تکذیب کرد.

علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفتگو با "ورزش سه" در مورد اخبار منتشر شده در مورد درگیری او با میلاد فراهانی گلر تیم و اخراجش از تیم، توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می خوانید.درگیری با فراهانی را صد در صد تکذیب می کنمنه این مسئله (درگیری با میلاد فراهانی) را صد در صد تکذیب می کنم. فقط صحبتی بود که با هم داشتیم در مورد مطالباتی که از باشگاه دارد. میلاد نسبت به این مسئله اعتراض داشت و به من گفت برای بازی با استقلال خوزستان می آید ولی ساکش را برداشت و به خانه رفت و ما هم او را از لیست بازی با استقلال خوزستان بیرون گذاشتیم و در جلسه ای که امروز داشتیم قرار شد که با هم دیگر کار نکنیم.خبر درگیری با میلاد کار دروغگوهای بزرگ استقبل از بازی با استقلال فراهانی را همراه تیم نبردیم، چون احساس تیمی را به هم می زد. مقصر هم خود میلاد نبوده. این اتفاقات معمولا در فوتبال رخ می دهد، ولی درگیری اصلا نبوده و کسانی که این حرف ها را می زنند، دشمن انسانیت و دروغگو های بزرگ هستند.احساس تیمی ما فوق العاده شدهروند خوب و رو به رشدی داریم. احساس تیمی ما فوق العاده در حال قوی شدن است. بعد از بردی که داشتیم، احساس هواداران هم بسیار بهتر شده است و این احساس به وجود آمده که بازیکنان می توانند بازی ها را ببرند.می دانیم چه بازی سختی در پیش داریمالان صبح و بعد از ظهر کار می کنیم. بازی با صنعت نفت آبادان یک دربی بسیار سخت در خوزستان است؛ تیم نفت آبادان هم تیمی است که فقط دو بار باخته. آنها تیم قدرتمندی هستند و بازیکنان بسیار خوبی دارند. می دانیم بازی سختی داریم ولی برای فرار از بحران به سه امتیاز نیاز داریم و با تمام توانمان وارد می شویم.خوشحالم تیمم بردن را یاد گرفتنیاز به یک سری تغییرات داریم؛ چند بازیکن مصدوم و باید یک سری تغییرات روی نیمکت خود داشته باشیم. خدا را شکر خیلی خوشحالم از بردی که به دست آوردیم؛ خوشحالم برای تیم که بردن را یاد گرفت و 90 دقیقه مبارزه بی امان داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرزبان: درگیری با فراهانی را صد در صد تکذیب می‌کنم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×