روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ماشین مهاجری، بدون باخت در لیگ برتر " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماشین مهاجری، بدون باخت در لیگ برتر

تیم ماشین سازی با هدایت رضا مهاجری همچنان در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، ماشین سازی روز گذشته در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل استقلال قرار گرفت و با تساوی بدون گل آبی های پایتخت را متوقف کرد. این تساوی علاوه بر اینکه نتیجه باارزشی برای ماشین سازان محسوب می شود رکورد خوب رضا مهاجری را نیز حفظ کرد.ماشین سازی از زمانی که رضا مهاجری هدایت آنها را برعهده گرفته هیچ شکستی در لیگ برتر نداشته است. در اولین بازی ای که مهاجری روی نیمکت ماشین سازی نشست، این تیم یک بر صفر پارس جنوبی جم را شکست داد و پس از آن 4 تساوی مقابل فولادخوزستان، نفت مسجدسلیمان، نساجی مازندران و استقلال تهران برای این تیم به ثبت رسید.ماشین سازی که در اوایل فصل شرایط خوبی نداشت و کاندیدای سقوط بود، حالا با مهاجری تقریبا از انتهای جدول جدا شده و سودای بالا آمدن در جدول رده بندی را در سر دارد.سبزپوشان تبریزی با تساوی مقابل استقلال 11 امتیازی شدند و هم اکنون در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماشین مهاجری، بدون باخت در لیگ برتر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×