روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام ویژه مسئولان پارس؛ ورزشگاه جم پر می‌شود؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اقدام ویژه مسئولان پارس؛ ورزشگاه جم پر می‌شود؟

مسئولان باشگاه پارس جنوبی با رایگان کردن دیدار با پیکان امیدوار به پر شدن ورزشگاه تختی جم هستند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پارس جنوبی جم فردا در چارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر از پیکان تهران پذیرایی خواهند کرد. این در حالی است که بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با حمایت مدیرعامل جدید منطقه ویژه پارس اقدام به رایگان کردن بلیت های مسابقه فردا کرده است.هواداران پارس جنوبی جم در فصل جاری فقط در بازی با استقلال ورزشگاه تختی شهر خود را پر کردند و در سایر بازی ها نیز اگرچه حمایت خوبی از تیم شان انجام دادند اما هرگز نتوانستند ورزشگاه را پر کنند.حالا با رایگان شدن تماشای دیدار پارس جنوبی و پیکان و اینکه بازی در روز جمعه و ساعت مناسب برگزار می شود پارسی ها امیدوارند ورزشگاه تختی جم روز جمعه مملو از تماشاگر شود و با حمایت این هواداران یک نتیجه خوب برایشان به دست بیاید.دیدار پارس جنوبی و پیکان ساعت 15:30 روز جمعه در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اقدام ویژه مسئولان پارس؛ ورزشگاه جم پر می‌شود؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×