روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سه مساوی ذوب آهن و دو پنالتی سوخته " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سه مساوی ذوب آهن و دو پنالتی سوخته

تیم فوتبال ذوب آهن در سه مسابقه اخیر خود که با تساوی خاتمه یافته، دو پنالتی از دست داده است.

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن در سه بازی دوستانه اخیر خود به سه تساوی دست یافته و حالا با همین نمایش ها باید وارد لیگ شود.آنها دو دیدار دوستانه در اردوی اهواز برابر نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان برگزار کردند که اولی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و دومی هم بدون گل تمام شد، اما در هر دو دیدار شاگردان منصوریان فرصت های خوبی برای گلزنی داشتند که نشان می دهد هنوز فرصت سوزی های نیم فصل اول در این تیم تمام نشده.در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از آغاز لیگ، امروز شاگردان علیرضا منصوریان در ورزشگاه شهر قدس برابر پیکان قرار گرفتند که این مسابقه هم نتیجه ای بهتر از تساوی در پی نداشت.نکته جالب توجه اما اینکه در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان محسن مسلمان پنالتی از دست داد و امروز هم برابر شاگردان حسین فرکی، بازیکن باتجربه ذوبی ها یعنی قاسم حدادی فر یک پنالتی از دست داد تا منصوریان در فاصله کم باقی مانده تا شروع لیگ به فکر برطرف کردن این مشکلات باشد.تیم ذوب آهن روز 16 بهمن ماه و در اولین دیدار برگشت لیگ برتر باید در خانه از شاگردان مجید جلالی پذیرایی می کند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سه مساوی ذوب آهن و دو پنالتی سوخته از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×