روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بدشناسی اسماعیلی در ثبت گل و پاس گل(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بدشناسی اسماعیلی در ثبت گل و پاس گل(عکس)

هافبک استقلال در روز بد تیمش برابر تراکتورسازی یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود ولی با بدشناسی در ثبت گل و پاس گل ناکام بود.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در بازی با تراکتورسازی در بخش تهاجمی روز خوبی را پشت سر نگذاشت و با توجه به سیستمی که داشت نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه تراکتورسازی خلق کند.با این حال اسماعیلی در معدود موقعیت های استقلال نقش مثبتی داشت، او چند بار با سانترهایش دروازه تراکتورسازی را تهدید کرد که مهمترین آن در دقایق پایانی بازی اتفاق افتاد، جایی که او در سمت راست بازیکن تراکتورسازی را دریبل کرد و سانتر زمینی اش به روی دروازه تنها به یک ضربه نیاز داشت تا وارد دروازه شود اما منشا به توپ نرسید تا او در ثبت پنجمین پاس گل خود ناکام باشد.اسماعیلی یکی دو موقعیت خوب هم برای گلزنی داشت که یک بار ضربه روی پای او و در حالی که فروزان به خوبی زاویه را بسته بود به بالای دروازه رفت و یک بار هم استوپ و چرخش او با ضربه آرامش همراه شد و راهی به دروازه نداشت.اسماعیلی بی تردید یکی از ستاره های تهاجمی استقلال در دو فصل اخیر بوده است که شفر روی او برای بازی های بعدی حساب ویژه ای باز کرده است.عکس: رضا سعیدی پور

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بدشناسی اسماعیلی در ثبت گل و پاس گل(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×