روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خشم شفر؛ سوژه ای جذاب برای AFC " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خشم شفر؛ سوژه ای جذاب برای AFC

بسته شدن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا 2019 با ثبت تصاویر به یادماندنی از حرکات و اتفاقات چهره های حاضر در این رقابت ها همراه بود از جمله تصویری زیبا از سرمربی استقلال.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز بعد از اتمام رقابت های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا 2019 صفحه رسمی ACL به بازتاب اخبار و اتفاقات حاشیه ای رخ داده در این رقابت ها پرداخت که در یکی از حواشی پای سرمربی آلمانی استقلال و احساسات او نیز به میان آمد.انتشار تصویری از وینفرد شفر در جریان بازی استقلال با العین در ورزشگاه آزادی و اعتراض مرد آلمانی به داور چهارم آن هم در شرایطی که بازی در جریان بود و بازیکنان دو تیم در راه تصاحب توپ جنگ دیدنی داشتند، توجه همگان را به خود جلب کرد از جمله صفحه رسمی ACL. انتشار این تصویر با این متن توام شد:« اوج احساسات در بازی های هفته دوم». خشم شفر از برخی تصمیمات داور در جریان بازی با العین به یک یا دو مورد ختم نشد تا جایی که صفحه رسمی این رقابت ها یکی از بهترین تصاویر شکار شده از مرد پا به سن گذاشته آلمانی را پوشش داد و مدعی شد بروز احساسات یکی از جذابیت های مهم لیگ قهرمانان آسیا است. همچنین علاوه بر خشم و فریادهای شفر، این صفحه از تصویر مهاجم کره ای و فریادهای او رو به آسمان نیز به عنوان قابی دیدنی یاد کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خشم شفر؛ سوژه ای جذاب برای AFC از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×