روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "خلیلی: اسم کتابم «رفت و برگشت» است " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خلیلی: اسم کتابم «رفت و برگشت» است

سرپرست کنونی پرسپولیس یکی از کسانی است که سابقه درخشانی در دربی دارد و از این حیث از محبوبیت بالایی بین هواداران برخوردار است.

به گزارش “ورزش سه”، در آستانه به سراغ کسی روی نیمکت پرسپولیس رفتیم که یکی از محبوب ترین بازیکنان سابق این تیم بین هواداران با توجه به سابقه درخشان گلزنی در جدال با استقلال محسوب می شود. محسن خلیلی در آستانه تجربه اولین دربی اش روی نیمکت امیدوار به کسب نتیجه مناسب برابر استقلال است.وی در ابتدای صحبت هایش درباره سال ۹۷ که انتهایش با حضورش روی نیمکت پرسپولیس همراه بود گفت: سال بدی برای من نبود هر سال تلاش می کنم با انرژی بیشتری سال جدید را آغاز کنم اتفاق خوبی برای من افتاد مهمترین اتفاق این بود که دوباره به تیم محبوبم بازگشتم و توانستم دوباره هواداران را از نزدیک ببینم.خلیلی که موفق به دریافت مدرک Aمربیگری شده است گفت: به خاطر همین است که می گویم اتفاقات خوبی افتاد چون یکی از بالاترین مدرک مربیگری را به دست آوردم. این اتفاقات در کمتر از یک هفته به وقوع پیوست هم مدرک A گرفتم و هم مدیر پرسپولیس شدم. هیچ وقت این اتفاقات دو ماه آخر سال را فراموش نمی کنم.وی درباره سختی های کار سرپرستی در پرسپولیس گفت: تمام اتفاقات تیم روی سرپرست است خیلی هم استرس دارد چون در چند و چون تمامی اتفاقات هستیم به همین دلیل درگیری های روزانه زیادی داریم.وی با اشاره به خاطرات سرپرستی محمود خوردبین گفت: چند وقت پیش محمودخان خوردبین را دیدم ما خیلی رابطه خوبی باهم داریم و یکی از کسانی که باعث شد من به پرسپولیس بیایم ایشان بود. به وی گفتم یادم است زمانی که شما سرپرست بودید هر وقت می دیدم تان هدفون در گوش تان بود من فکر می کردم ایشان آهنگ گوش می کند در حالی که ایشان در حال صحبت کردن با تلفن بود الان که این سمت را گرفتم تازه می فهمم آن موقع ایشان چقدر کار داشت. مهمترین مساله این است که باید تمام کسانی که با شما تماس می گیرند را راضی نگه داری چون وقتی که یک تلفن زنگ می خورد و چند دقیقه صحبت می کنی یک دفعه چندین نفر هم پشت خط هستند و شاید از خاطرت برود که با آنها تماس بگیری.مهاجم سابق پرسپولیس درباره رسم دروغ سیزده گفت: با شناختی که دوستان از من دارند زیاد اهل دروغ گفتن نیستم. اما شما بنویسید خلیلی دوباره به میادین بازگشت.خلیلی درباره لذتبخش ترین گلی که در خاطرش در زمان فوتبالش گفت: فکر می کنم گل اولی بود که در دربی 86 به ثمر رساندم فشار زیادی روی من بود تا آن موقع 5،6 گل زده بودم و انتظارات از من این بود که در دربی گلزنی کنم و این گل باعث شد فشار از رویم برداشته شود.وی درباره دلتنگی اش از فوتبال گفت: خدا را شکر که الان در کنار پرسپولیس هستم و دوباره خاطراتم را با آنها مرور می کنم قدم زدن در چمن ورزشگاه آزادی لذت خاصی برایم دارد.خلیلی که روزهای تلخ و شیرینی در فوتبال پشت سر گذاشته درباره اینکه نام کتاب زندگینامه اش گفت: تا به حال به آن فکر نکردم نویسنده باید تصمیم بگیرد اما خودم دوست دارم اسم آن را رفت و برگشت بگذارم.وی در پایان گفت: دعای سلامتی برای مردم ایران و زودتر مشکلات اقتصادی جامعه حل شود زیرا مردم ما لیاقت بهترین ها را دارند. امیدوارم دربی نیز فوتبال زیبایی برای هواداران داشته باشد و بتوانیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خلیلی: اسم کتابم «رفت و برگشت» است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×