روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "سلام استقلال به آسیا و رقیب تکراری" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سلام استقلال به آسیا و رقیب تکراری

تیم فوتبال استقلال در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.

تیم فوتبال استقلال در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال استقلال که در گروه C مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد، از ساعت 00:45 بامداد جمعه در زمین شماره دو ورزشگاه ملک عبدالله جده عربستان به مصاف الاهلی این کشور خواهد رفت.استقلال در حالی در این گروه با الاهلی، الدحیل قطر و الشرطه عراق همگروه شد که برخی ها از آن به عنوان گروه مرگ یاد می کنند. مسابقات این گروه به میزبانی عربستان برگزار می شود و شاگردان فرهاد مجیدی باید در اولین بازی با تیم میزبان دیدار کنند.آبی پوشان در این فصل مهره های زیادی دارند و همین مسئله سرمربی جوان استقلال را امیدوار کرده که بیشتر به رویای خودش و هواداران فکر کند. استقلالی ها قصد دارند ناکامی های خود در سال های اخیر را جبران و از این مرحله به سلامت عبور کنند، اما خوب می دانند باید به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنند، چرا که دوم شدن در گروه کار را برای صعود به مرحله بعد به اما و اگر می کشاند.الاهلی شرایط خوبی در لیگ عربستان ندارد و به تازگی لارنسیو ریجکامف رومانیایی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده است. این تیم قصد دارد ناکامی های داخلی خود را در آسیا جبران کند. الاهلی در 11 دوره از لیگ قهرمانان شرکت و 8 بار از این مرحله صعود کرده است. استقلال نیز برای دوازدهمین بار در رقابت های لیگ قهرمانان شرکت می کند.استقلال و الاهلی شناخت خوبی از یکدیگر دارند، چرا که فصل گذشته با یکدیگر همگروه بودند. الشرطه عراق نیز همگروه استقلال و الاهلی بود و امسال الدحیل قطر به این گروه اضافه شده است. استقلال فصل قبل در مصاف با الاهلی و مسابقه ای که در کویت برگزار شد، 2 بر یک باخت. در شبی که ارسلان مطهری یک گل سالم زد، اما کمک داور آن را مردود اعلام کرد. این بار هم استقلال و الاهلی به هم رسیدند، در فضایی متفاوت و پیکارهایی که به میزبانی تیم عربستانی برگزار می شود. استقلال البته فصل قبل تیم الاهلی را در بازی پایانی مرحله گروهی برد، در مسابقه ای که برد و باخت برای تیم عربستانی اهمیتی نداشت و صدرنشینی اش قطعی بود.محمد دانشگر، مدافع استقلال تنها غایب آبی پوشان در این رقابت ها است و فرهاد مجیدی سایر بازیکنانش را بدون مشکل در اختیار دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سلام استقلال به آسیا و رقیب تکراری از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×