روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "شاگردان مجیدی به مصاف تیم ملی دانشجویان می روند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاگردان مجیدی به مصاف تیم ملی دانشجویان می روند

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر، به مصاف تیم ملی دانشجویان می رود.

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر، به مصاف تیم ملی دانشجویان می رود. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال که به دنبال برگزاری چند بازی دوستانه پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر بود، تنها موفق شد با تیم های خیبر خرم آباد و پیکان دو دیدار تدارکاتی را برگزار کند و در این میان بازی های آبی پوشان با فجرسپاسی و ملوان بنا به دلایلی لغو شدند.در همین رابطه، استقلالی ها قصد دارند تا قبل از آغاز لیگ بیست و یکم، در آخرین محک جدی خود به مصاف تیم ملی دانشجویان بروند. تمامی هماهنگی های لازم پیش از این انجام شد و حتی قرار بود دو تیم چهارشنبه به مصاف هم بروند که اعلام شد این بازی با 24 ساعت تعویق برگزار می شود و سرانجام پس از اینکه امروز نیز این بازی لغو شد، به فردا جمعه موکول گردیدحالا دو تیم بر سر برگزاری این بازی در تاریخ فردا و از ساعت 14 در کمپ تیم های ملی به توافق رسیده اند تا استقلال قبل ازرویارویی با هوادار در هفته نخست لیگ برتر، یک بازی تدارکاتی را برگزار کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاگردان مجیدی به مصاف تیم ملی دانشجویان می روند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×