روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبر نامزدی پیشکسوت استقلال در روزنامه‌ها!/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر نامزدی پیشکسوت استقلال در روزنامه‌ها!/عکس

بهناز شفیعی، همسر مرحوم ناصر حجازی روایت جالبی از ازدواج با او دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خانواده مرحوم ناصر حجازی، اسطوره باشگاه استقلال چه در زمان حیات ایشان و چه پس از آن همواره مورد توجه رسانه ها بوده است.این اتفاق در مورد او همواره وجود داشته و این تصویر نشان می دهد که خبر نامزدی مرحوم حجازی هم در روزنامه های قدیمی چاپ شده است.بهناز شفیعی، همسر مرحوم حجازی درباره ازدواج با او می گوید:« همه چیز از دانشکده شروع شد. من دانشجوی سال دوم مترجمی بودم که ناصر برای ثبت نام به دانشکده ما آمد و البته ناصر دو سال از من بزرگتر بود. به جان آتیلا، آن زمان اصلا نمی دانستم او فوتبالیست است که خیلی ها بگویند به خاطر فوتبال با او ازدواج کردم.»منبع: فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال ایران258 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر نامزدی پیشکسوت استقلال در روزنامه‌ها!/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×