روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "کاپیتان استقلال با پیراهن پرسپولیس/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاپیتان استقلال با پیراهن پرسپولیس/عکس

هافبک سابق استقلالی ها مدتی در تیم جوانان پرسپولیس توپ می زد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ خسرو حیدری هافبک سابق استقلال در این تیم به مهره تاثیرگذاری تبدیل شده بود و بیش از 300 بازی نیز با پیراهن این تیم انجام داد. بیشتر هواداران او را به تو سرتوپ ها و البته سانترهایش می شناسند. بسیاری از گل های مهاجمان آن سال های استقلال با پاس حیدری به دست آمد.او همراه با استقلال دو قهرمانی لیگ برتر و دو قهرمانی جام حذفی را به دست آورد.اما نکته جالب توجه این است که این بازیکن در زمانی جوانی پیراهن پرسپولیس را برتن داشته که به گفته خودش تنها به خاطر پیدا کردن مسیر حرفه ای فوتبال راهی این باشگاه شده و علاقه ای به آن نداشته است.البته در آن زمان شنیده می شد که او در سال 87 با پرسپولیس قراردادهم امضا کرده بوده است.بیشتر بخوانید: ستاره لیورپول و حمایت از مردم فلسطین/عکس253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاپیتان استقلال با پیراهن پرسپولیس/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×