روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بازی‌های گل‌گهر سه صفر نمی‌شود" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازی‌های گل‌گهر سه صفر نمی‌شود

ورزش سه نوشت: در هفته های اخیر شکایت های متعددی از سوی باشگاه ها به سازمان لیگ ارایه شده و در این شکایت ها اشاره به این شده که به دلیل استفاده حریف از بازیکن خارجی غیر مجاز نتیجه بازی باید 3-0 به سود آنها اعلام شود.

نتیجه هیچ یک از بازی هایی که در مورد آن شکایت شده تغییر نخواهد کرد به این خاطر که استقلال و گل گهر با مجوز سازمان لیگ از بازیکن یا بازیکنان خارجی در ترکیب بهره برده اند و از همه مهمتر تایید مدارک این بازیکنان بوده که منجر به صدور مجوز بازی برای آنها شده و اگر هم اشتباهی صورت گرفته باشد باشگاه از هر اتفاقی مبرا است.نکته مهم دیگر اینکه جلوگیری از حضور یامگا و ژستد برای بازی با گل گهر به معنی غیر قانونی بودن حضور آنها در ترکیب استقلال در بازی های پیشین نبوده و به واقع سازمان لیگ با این جلوگیری می خواست باشگاه استقلال را متقاعد کند اقدامات قانونی در خصوص جذب بازیکنان خارجی را به اتمام برساند. در مورد بازیکن گل گهر هم گفته می شود که پارامترهای لازم را برای حضور در ترکیب تیم گل گهر کسب نکرده است که ارزیابی حضور بازیکن خارجی در تیم های لیگ برتر برعهده کمیته بین الملل است و به طور حتم سازمان لیگ بر اساس تایید این کمیته در نهایت مجوز حضور بازیکن در ترکیب تیم گل گهر را صادر کرده است.بر همین اساس هیچ یک از بازی ها به بهانه حضور غیر قانونی بازیکن خارجی در ترکیب تیم ها 3-0 به سود تیم حریف اعلام نخواهد شد.بیشتر بخوانید: 22 دی؛ الکلاسیکوی سوپرجام253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازی‌های گل‌گهر سه صفر نمی‌شود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×