روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره استقلال قهر کرد - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره استقلال قهر کرد - مشرق نیوز

یکی از بازیکنان استقلال گویا از عملی نشدن وعده مدیران این باشگاه ناراحت است.

به گزارش مشرق، عارف غلامی که بعد از پیروزی استقلال در اهواز با اظهاراتش کنایه هایی را به مدیریت استقلال زده بود و در مورد مشکلات در این باشگاه با خبرنگاران به صورت کلی حرف زده بود در دیدار دوستانه دو روز گذشته آبی پوشان برابر اسپاد شرکت نکرد. این بازیکن ظاهرا به خاطر وعده های عمل نشده مسئولان استقلال ناراحت است و درحالی که همه بازیکنان در بازی تدارکاتی حضور داشتند در کمپ حجازی غایب بود. طبق شنیده ها ظاهرا پای چکی که باشگاه بابت مطالبات وی به غلامی داده بود در میان است.ظاهرا روز گذشته این چک برگشت خورده و این بازیکن به همین دلیل و در اعتراض به این موضوع در تمرین استقلال حاضر نشد. بر همین اساس به نظر می رسد با تداوم این اتفاق درصورتی که از سوی مدیریت تدبیری اندیشیده نشود، غلامی در تمرین امروز استقلال بار دیگر غیبت کند. این در حالی است که شنیده ها حکایت از آن دارد برخی دیگر از آبی پوشان نیز نگران از اتفاق مشابه قرار است دست به اعتصاب دوباره زده تا این کار آنها راهی باشد برای رسیدن به مطالبات شان. بر همین اساس این احتمال وجود دارد تا به همین علت برخی از بازیکنان در تمرین امروز شرکت نکنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره استقلال قهر کرد - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×