روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تیم ملی، استقلال را متوقف کرد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیم ملی، استقلال را متوقف کرد

کارشناس فوتبال با بیان اینکه روند موفقیت استقلال بسیار مثبت بود، گفت: تعطیلی لیگ روند خوب آبی پوشان را برای ادامه مسابقات متوقف کرد و باید کادر فنی مراقب این موضوع باشد.

به گزارش مشرق، عبدالعلی چنگیز در خصوص پیروزی دو بر صفر استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: در هفته های گذشته هیچ تیمی به اندازه استقلال قاطعانه به پیروزی نرسیده بود. روند موفقیت های این تیم چند هفته ای است که ادامه دارد و استقلالی که هشت امتیاز از پرسپولیس عقب بود، حالا بالاتر از این تیم قرار گرفته و این موضوع نشان می دهد که استقلال به یک درک متقابل از شناخت بازیکنان، مسائل تاکتیکی دست پیدا کرده است.چنگیز در خصوص تعطیلی لیگ به خاطر اردوی تیم ملی تصریح کرد: استقلال روند خوبی را در پیش گرفته بود و با این روند می توانست بردهای دیگری در لیگ به دست بیاورد اما این تعطیلی به نوعی ترمز استقلال را کشید. برخی از بازیکنان این تیم به تیم ملی خواهند رفت و تمرینات به طور کامل برگزار نمی شود و این تیم تا حدودی از شرایط آرمانی به دور خواهد شد. اما اعتقاد دارم هنر کادر فنی در این است که بتوانند بازیکنان را در آمادگی کامل نگه داشته تا با شروع دوباره لیگ استقلال بتواند روند پیروزی های خود را ادامه دهد.بیشتر بخوانید:کارشناس فوتبال در خصوص انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی گفت: بالاخره بعد از سال ها، سرمربی خارجی دیگر در تیم ملی ما حضور نخواهد داشت. امیر قلعه نویی چندین سال پیش یک تجربه تلخ را در تیم ملی شاهد بود و آن سال نتوانست در بدترین شرایط فدراسیون فوتبال موفق باشد. او حالا باید از گذشته درس گرفته تا بتواند آینده خوبی را برای خودش و تیم ملی به وجود بیاورد. او نیاز به دستیاران خوب و با تجربه دارد. کسانی که بتوانند بهترین های لیگ و لژیونرها را با مشورت او انتخاب کرده تا تیم ملی با انجام بازی های تدارکاتی و اردوهای مناسب، در جام ملت ها عملکرد موفقی داشته باشد.وی در پایان خاطرنشان کرد: الان وقت آن است که همه از کادر فنی تیم ملی خصوصاً قلعه نویی حمایت کنند. همانطور که از کارلوس کی روش حمایت کردیم. سرمربی خارجی که ۸ سال در ایران بود و هرگز نتوانست مقامی را برای ایران به دست آورد. حالا بهتر است به امیر قلعه نویی اعتماد کنیم، به او فرصت دهیم و آرامش دهیم تا بتواند عملکرد بهتری در تیم ملی داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیم ملی، استقلال را متوقف کرد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×