روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "درویش و فتح‌الله‌زاده رفتنی شدند؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درویش و فتح‌الله‌زاده رفتنی شدند؟

قرار است در اریبهشت سال آینده فرایند تغییر در هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز شود.

به گزارش مشرق، دو روز قبل حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که بعد از بررسی کامل عملکرد مدیرعامل و هیئت مدیره وقت باشگاه استقلال، این افراد به اتهام کتمان وقایع مالی و عدم ارائه اطلاعات جامع و کامل مطابق مواد ۷۲ و ۷۵ قانون اجرای سیاست های اصل ۴۴، به مراجع قضایی معرفی شدند.همچنین روز گذشته سخنگوی قوه قضاییه در خصوص قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار خود و ورود سازمان بازرسی توضیحانی را ارائه کرد.با بیان این صحبت ها از روز گذشته زمزمه هایی بابت تغییرات در دو هیئت مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس به وجود آمد و البته برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال نیز در پی صحبت های قربانزاده به صورت مستقیم و غیر مستقیم واکنش هایی به این اظهار نظر نشان دادند.بیشتر بخوانید:اما ماجرای تغییرات در هیئت مدیره دو باشگاه چیست و چه اتفاقی قرار است رخ بدهد؟ پیگیری ها حکایت از این دارد که وزیر اقتصاد و دارایی اداره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که جزو شرکت های بورسی به شمار می روند را از وزارت ورزش و جوانان لغو کرده و قصد دارد برای حرفه ای تر اداره شدن این دو شرکت با انجام مصاحبه در سه حوزه مالی، فنی و حقوقی اعضای هیئت مدیره دو باشگاه را مشخص کند.این طور که از صحبت های مسئولان خصوصی سازی مشخص شده قرار است فرایند تغییر اردیبهشت سال آینده کلید بخورد و مصاحبه دو روز قبل وی هم بدون دلیل انجام نشده است. بدین ترتیب از مدیران مد نظر وزارت اقتصاد و دارایی در سه موضوع فنی، مالی و حقوقی مصاحبه گرفته می شود و در نهایت برای هر دو هیئت مدیره ۷ نفر انتخاب می شوند.قرار است از اعضای فعلی دو هیئت مدیره هم در این مصاحبه استفاده شود و در صورتی که هر یک از آنها شایستگی حضور در هیئت مدیره را داشته باشند به کارشان ادامه می دهند.در مورد تغییر مدیرعامل و دیگر امور فنی و تخصصی دو باشگاه، تصمیم گیری با وزارت ورزش و جوانان است اما وزارت ورزش نیز باید همسو با انتخاب های وزارت اقتصاد تصمیم گیری کند. بنابراین با انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید و پیشنهاد آنها به وزیر ورزش و جوانان ممکن است تغییری در مدیرعامل ایجاد نشود و شاید هم تغییرات حتی به مدیرعامل هم برسد اما اجرای این مساله در اردیبشهت ماه سال اینده قطعی است.منبع: خبرگزاری آنا

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درویش و فتح‌الله‌زاده رفتنی شدند؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×