روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم مهم ساپینتو برای تعطیلات نوروز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصمیم مهم ساپینتو برای تعطیلات نوروز

تعطیلات استقلال به خاطر فرا رسیدن سال نو کوتاه مدت و در حد دو سه روز خواهد بود.

به گزارش مشرق، تمرینات استقلال در سال جاری تا ۲۷ - ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت و این تیم در آخرین مصاف خود در سال جاری به مصاف نساجی می رود. تعداد روزهایی که آبی ها به بهانه سال جدید به تعطیلات می روند کم و شاید در حد دو سه روز باشد، به این خاطر که استقلال ۱۱ فروردین در هفته بیست و چهارم بازی ها میزبان ذوب آهن است. از سویی در کوران بازی ها ریکاردو ساپینتو بر این عقیده است در نظر گرفتن تعطیلات بلند مدت می تواند از نظر بدنی به بازیکنان آسیب بزند. این همان اتفاقی است که در تعطیلات جام جهانی برای آبی ها رخ داد و آنها بعد از تعطیلات آن تیم همیشگی نبودند و چند امتیاز را در بازگشت از دست دادند و آسیب هم دیدند.استقلال روند خوبی را در دور برگشت بازی ها طی کرده است. ۶ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست حاصل کار آبی پوشان در دور برگشت بازی ها بوده است. آنها در همه بازی های دور برگشت گل زده اند و معدل گل زده آنها در هر بازی بیش از ۲ گل است و ریکاردو ساپینتو نمی خواهد، تعطیلات بلند مدت به آمادگی بدنی بازیکنانش ضربه بزند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصمیم مهم ساپینتو برای تعطیلات نوروز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×