روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "یک شرکت اپراتور همراه به داد استقلال رسید" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یک شرکت اپراتور همراه به داد استقلال رسید

باشگاه استقلال با رایزنی های فراوان توانسته پول سرمربی اسبق خود را آماده کند.

به گزارش مشرق، درحالی که برخی از منابع خبری از روز گذشته عنوان کرده اند که باشگاه استقلال مطالبات استراماچونی سرمربی اسبق خود را واریز کرده اما هنوز این پول به حساب این مربی ایتالیایی واریز نشده است.طبق آخرین پیگیری های آنا از باشگاه استقلال، با رایزنی های فراوان این باشگاه با مسئولان مختلف دولتی سرانجام این پول آماده شده است و به زودی مستقیم این پول به حساب استراماچونی واریز می شود تا یکی از بزرگترین پرونده های مالی آبی پوشان در فیفا بسته و خطر کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم رفع شود.مبلغ مطالبات استراماچونی ازاستقلال با احتساب ضرر و زیان آن بالای ۸۰ میلیارد تومان است. این طور که مشخص است همراه اول به عنوان اسپانسر آبی ها به این باشگاه برای پرداخت این مطالبات کمک کرده است. البته درگذشت حسن غفوری فرد که پدرهمسر مدیرعامل شرکت همراه اول بود باعث شده تا دستور برای پرداخت این پول به تاخیر بیفتد.با این حال حتی هماهنگی ها با سفارت ایران هم انجام شده تا این پرونده بزرگ مالی هر چه زودتر بسته شود.منبع:آنا

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یک شرکت اپراتور همراه به داد استقلال رسید از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×