روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "می‌خواهیم مثل فصل قبل استقلال را شکست بدهیم و قهرمان شویم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

می‌خواهیم مثل فصل قبل استقلال را شکست بدهیم و قهرمان شویم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:می خواهیم مثل فصل گذشته استقلال را شکست بدهیم و همان داستان دوباره تکرار شود و به فینال برسیم.

به گزارش مشرق، کارلوس هرناندس پیش از دیدار تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال، اظهار داشت: فردا یک بازی سخت با تیم استقلال داریم. می دانیم که برای این بازی باید خیلی تمرکز و انگیزه داشته باشیم.وی با یادآوری اینکه بازی فردای دو تیم پیش از فینال جام حذفی است، یادآور شد: ما تمام سعی و تلاش خود را می کنیم که اگر خدا بخواهد نساجی کار تاریخی که قبل انجام داد را تکرار کند.سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد: ما با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا با کمک هواداران به خاطر باشگاه بزرگ نساجی هم که شده است، پیروز شویم. در این لحظه برای این بازی آماده هستیم و با تمرکز بالا در زمین حاضر خواهیم شد برای بردن تیم استقلال.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " می‌خواهیم مثل فصل قبل استقلال را شکست بدهیم و قهرمان شویم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×