روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره استقلال با تیم جدید مقابل پرسپولیس؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره استقلال با تیم جدید مقابل پرسپولیس؟

شرایط چند ستاره استقلال برای فصل آینده نامشخص است.

به گزارش مشرق، حتی اگر استقلال به فینال جام حذفی برسد و کاپ قهرمانی این مسابقات را به دست آورد باز هم مشخص نیست تکلیف برخی بازیکنان بزرگ این تیم برای فصل آینده چه خواهد شد و گروهی از ستارگان تیم برای ماندن در جمع آبی پوشان مشکل رضایت نامه دارند. بازیکنانی که مهدی قایدی یکی از آنها محسوب می شود. بهترین مهره این روزهای استقلال که در بازی با تراکتور یک تنه همه کار کرد. قایدی از نظر قانونی بازیکن باشگاه شباب الاهلی امارات محسوب می شود و اگر این باشگاه رضایت ندهد فصل آینده نمی تواند در جمع آبی پوشان باقی بماند. در روزهای گذشته بحث های زیادی درباره بازگشت مهدی به تیم اماراتی مطرح شده و با توجه به قهرمانی الاهلی در لیگ حرفه ای امارات و راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا، کاملاً طبیعی است که مقامات این باشگاه می خواهند از تمام سرمایه های خود برای حضور در پیکارهای آسیایی استفاده کنند. البته به نظر می رسد باشگاه الوحده که پرهوادارترین تیم شهر ابوظبی امارات محسوب می شود نیز در صدد به خدمت گرفتن باشوی استقلال است و در این رابطه مذاکراتی را با الاهلی آغاز کرده است. اگر این قضیه به نتیجه برسد و قایدی راهی الوحده شود هیچ بعید نیست ستاره این روزهای استقلال تا چند ماه دیگر در چارچوب به پیکارهای لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن تیم جدید خود به مصاف پرسپولیس یا یکی دیگر از تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره استقلال با تیم جدید مقابل پرسپولیس؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×