روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "کریمی: قرارداد ساپینتو به نتیجه رسیده و منتظر پول هستیم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کریمی: قرارداد ساپینتو به نتیجه رسیده و منتظر پول هستیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: برای کسب مجوز حرفه ای ما اعتراض خود را اعلام کردیم و تاج قول داد که کمک کند.

به گزارش مشرق، حجت کریمی پس از پیروزی ۴ بر صفر استقلال مقابل نساجی درمورد آخرین شرایط برای کسب مجوز حرفه ای اظهار داشت: ما چند روز پیش جلسه خوبی با تاج داشتم. قرار شد کمک کنند که مجوز حرفه ای را هم پیگیری کنیم. امروز هم با تاج و زارعی جلسه داشتیم. قرار شد ما اعتراض خود را اعلام کنیم. تاج قول داد که کمک کند.وی ادامه داد: درمورد پرونده باز بدهی ها باید بگویم که ما بدهی ها را داده ایم. تمام بدهی ها پرداخت شده است و فقط یک پرونده بدهی داریم که آن هم کارش انجام شده است. طلب استراماچونی پرداخت شده است. آیا می خواهید بازهم به وی پول بدهیم؟ ما شرایط تحریم هستیم و آنها باید این امر را هم قبول کنند. خودشان ما را تحریم کردند. ما آن طرف پول داریم، اما نمی توانیم استفاده کنیم. برای حواله کردن هم هزاران مشکل داریم. توکل بر خدا کارها انجام شده است.سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درمورد انتخاب ورزشگاه فولادشهر، گفت: قبلاً انتخاب کرده بودند. از روزی که من آمده ام پیگیر این کارها بوده ام.کریمی درخصوص تمدید قرارداد ساپینتو، گفت: درمورد این موضوعات صحبت شده است. قرارداد به نتیجه رسیده و منتظر همراه اول هستیم که پول را به حساب باشگاه واریز کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کریمی: قرارداد ساپینتو به نتیجه رسیده و منتظر پول هستیم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×