روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "رحمان رضایی: زمان ثابت کرد حق با من است" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رحمان رضایی: زمان ثابت کرد حق با من است

مربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه از حضور مربی ایتالیایی در کادر فنی تیم کشورمان اطلاعی ندارد، گفت: در خصوص صفحه مجازی ام، زمان ثابت کرد که حق با من بوده است.

به گزارش مشرق،رحمان رضایی که برای تماشای دیدار تیم های استقلال و نساجی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، اظهار داشت: برنامه ریزی چند هفته آینده تیم ملی انجام شده و همه چیز را آنالیز می کنیم. به لحاظ فکری و جسمی بازیکنانی که در شرایط مناسب هستند را برای مسابقات خواهیم برد.وی در مورد سطح فنی پایین مسابقات کافا، بیان کرد: تورنمنت کافا می تواند بازی های خوبی برای محک خوردن بازیکنان تیم ملی باشد. هر دیداری موجب می شود شرایط هماهنگی و روحی بازیکنان به خصوص نفرات جدید، مناسب شود.رضایی در مورد حریفان ایران در جام ملت های آسیا، توضیح داد: بازیکنان فوق العاده ای در داخل و خارج از کشور داریم. تیم ملی همواره مدعی بوده اما سعی بر این است تا از همه داشته هایمان برای موفقیت در آسیا استفاده کنیم. اکنون تیم هایی که تا چند سال قبل حرفی برای گفتن در آسیا نداشتند، پیشرفت زیادی کرده اند. علاوه بر این، عربستان، ژاپن، کره و استرالیا هم در جام جهانی، توان خود را نشان دادند.رضایی در ادامه در خصوص حضور مربی ایتالیایی در کادر فنی تیم ملی، گفت: واقعا از این موضوع اطلاعی ندارم.وی درباره ادعای هک شدن صفحه اجتماعی اش و پیگیری این مساله، گفت: گذشت زمان ثابت کرد که حق با من است. پیگیری اینکه چه فردی صفحه اجتماعی ام را هک کرده، از دست من خارج است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رحمان رضایی: زمان ثابت کرد حق با من است از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×