روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "پیام احساسی ساپینتو برای هواداران استقلال +عکس" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام احساسی ساپینتو برای هواداران استقلال +عکس

سرمربی تیم فوتبال استقلال پیامی را خطاب به هواداران این تیم منتشر کرد.

به گزارش مشرق، سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار متنی، خطاب به هواداران این تیم پیامی احساسی را بیان کرد.ریکاردو ساپینتو خطاب به هواداران استقلال اعلام کرد:" همانطور که نشسته ام و در مورد سفری که در این فصل آغاز کرده ایم فکر می کنم، غرق در قدردانی هستم.تنها پیروزی ها نیست که قلب من را پر از غرور می کند. فداکاری، اشتیاق و حمایت بی نقصی که هر یک از شما نشان داده اید نیز (قلبم را از غرور) پر می کنند.دیروز که بر نساجی مازندران پیروز شدیم، صدای هلهله شمادر گوشمان طنین انداز شد. منظره ای که برایم ساختید (طرح موزاییکی با نام ساپی) در دلم نقش بست.آن لحظه، بیش از هر لحظه دیگری، وحدت و استحکامی که خون ما در این فصل بوده را در بر می گرفت.می خواهم به خاطر این لحظه تشکر کنم.از بازیکنان به خاطر شجاعت، تعهد و تلاش های خستگی ناپذیرشان در زمین که الهام بخش بوده، تشکر می کنم. آن ها در هر زمانی جنگیدند. قلب استقلال هستند و شایسته هر ستایش و قدردانی هستند. هنگام باران یا تابش، پیروزی یا شکست، شما آنجا بوده اید.از روی سکوها، نام ما را فریاد زدید، ما را ستایش کردید و به ما خون رسانی کردید.حمایت شما صرفاً پشت صحنه ای برای عملکرد ما نبوده بلکه یک نیروی محرکه بوده است. امروز می خواهم عمیق ترین قدردانی خود را از تک تک شما ابراز کنم. اینجا هستیم به خاطر ایمان، حمایت و اعتقاد بی پایان شما به ما اما در پایان سفر خود نیستیم. یک قله برای رسیدن داریم و یک جام برای بردن.نبرد تمام نشده، بیش از هر زمان دیگری به شادی، ایمان و قدرت شما نیاز داریم.به عنوان مربی شما قول می دهم در تلاش برای پیروزی سنگ تمام بگذاریم و از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.خطاب به بهترین هواداران دنیا؛ از شما متشکرم. سفر ادامه دارد و با هم آن را طی می کنیم."

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام احساسی ساپینتو برای هواداران استقلال +عکس از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×