روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت درویش و حضور ساکت با خبرنگاران اصفهانی در کمیته انضباطی" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غیبت درویش و حضور ساکت با خبرنگاران اصفهانی در کمیته انضباطی

مدیرعامل باشگاه سپاهان در جلسه شکایت 4 باشگاه لیگ برتری حاضر شد.

به گزارش مشرق، جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به پرونده شکایت ۴ باشگاه پرسپولیس، پیکان، استقلال و تراکتور از باشگاه سپاهان به دلیل نقض اصول کلی مقررات سقف بودجه، از ساعت ۱۵ امروز در ساختمان فدراسیون فوتبال آغاز شد.در این جلسه، اعضای کمیته انضباطی، محمدرضا ساکت (مدیرعامل سپاهان)، علی خطیر(مدیرعامل استقلال)، احمد مددی (مدیرعامل پیکان) و هوشنگ نصیرزاده (مدیرعامل تراکتور) به همراه نماینده باشگاه پرسپولیس حضور داشتند.نکته قابل توجه این بود که تعداد زیادی از خبرنگاران اصفهانی نیز برای پوشش این جلسه در محل حضور داشتند. این درحالیست که به ندرت رخ داده این تعداد خبرنگاران شهرستان، برای یک برنامه در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غیبت درویش و حضور ساکت با خبرنگاران اصفهانی در کمیته انضباطی از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×