روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از کسر امتیاز سپاهان" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از کسر امتیاز سپاهان

با کسر چهار امتیاز از سپاهان، پرسپولیس به رتبه نخست جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش مشرق، در شرایطی که سه باشگاه استقلال، پیکان و استقلال برای تغییر نتیجه دیدار مستقیم مقابل سپاهان شکایت خود را به کمیته انضباطی ارائه کرده بودند، در نهایت اعضای این کمیته با جمع آوری مستندات و مدارک حکمی متفاوت با ایده آل شاکیان را صادر کرده و سپاهان را از صدر جدول پایین آوردند.جدول لیگ برتر بدون احتساب کسر امتیاز سپاهان که این تیم را در صدر جدول نشان می دهد.سپاهان که با کسب ۱۲ امتیاز از چهار هفته لیگ برتر، شروعی قدرتمندانه در فصل جدید داشت، با این کسر امتیاز ۸ امتیازی می شود و به رتبه چهارم سقوط خواهد کرد تا پشت سر سه تیم دیگر قرار بگیرد. این در حالی است که آنها حالا تنها با تفاضل گل بهتر نسبت به گل گهر این جایگاه را خواهند داشت.با این حکم، پرسپولیس ۱۰ امتیاز به صدر جدول خواهد رسید و با روحیه پای به دیدار مقابل النصر می گذارد. جالب اینکه تیم استقلال و آلومینیوم نیز حالا به یک قدمی صدر جدول رسیدند و در صورت برگزاری دربی، آبی ها این فرصت را داشتند که با شکست رقیب سنتی در بازی مستقیم، صدر جدول را تسخیر کنند.اما حالا تعویق بازیهای پرسپولیس، سپاهان و استقلال این فرصت را به آلومینیوم خواهد داد تا با پیروزی احتمالی برابر مس رفسنجان به شکلی باورنکردنی به صدر جدول صعود کند.همچنین کسر امتیاز سپاهان به شدت منفعت تراکتور و گل گهر را تامین خواهد کرد. تیم اوزونیدوس که با دو تساوی جایگاه صدرنشینی را از دست داده بود، حالا با سپاهان هم امتیاز می شود و چه بسا این هفته از غیبت نمایندگان آسیایی ایران بهره ببرد و به صدر جدول هم برسد. تیم تراکتور شش امتیازی نیز حالا تنها ۴ امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد و فرصت این را خواهد داشت تا با قرعه آسانتر مسیر صدرنشینی را بپیماید.از توضیحات بالا کاملا مشخص می شود که این ۴ امتیاز معادلات لیگ برتر را به کلی تغییر می دهد و چه بسا تیم قهرمان و تیمهای دارای سهمیه را هم تا پایان فصل تحت تاثیر خود قرار بدهد. هرچند که سپاهان قطعا و استقلال، پیکان و تراکتور احتمالا به حکم معترض خواهند بود. سپاهان تلاش خواهد کرد از زیر این حکم به شدت سنگین در برود و ائتلاف حریفان این تیم نیز امیدوار خواهند بود چه بسا سه هیچ موردنظر را هم از کمیته انضباطی بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از کسر امتیاز سپاهان از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×