روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ردپای اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ردپای اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه

گوستاوو بلانکو در شرایطی بامداد امروز وارد تهران شد که در تصاویر فرد خاصی کنارش ایستاده بود.

به گزارش مشرق، مهاجم ۳۲ ساله آرژانتینی تیم استقلال بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد. گوستاوو بلانکو که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی قراردادش با تیم استقلال را به ثبت رسانده بود بامداد امروز به کشورمان وارد شد اما نکته جالب توجه حضور علی سامره در کنار این بازیکن بود.در حالی که طی سال های اخیر معمولاً مسئولان روابط عمومی باشگاه استقلال یا نماینده فرهنگی باشگاه به عنوان مسئول استقبال به فرودگاه می رفتند، بامداد امروز علی سامره سرپرست و مدیر تیم استقلال به خواست علی خطیر به فرودگاه رفت. در روزهای گذشته شایعه شده بود به دلیل بروز برخی اختلافات بین نکونام و علی سامره پیشکسوت استقلال از این تیم کنار گذاشته شده است اما ظاهراً علی خطیر از سامره خواسته بود شخصاً برای گرفتن عکس دو نفره با گوستاوو بلانکو به فرودگاه برود.حضور علی سامره کنار گوستاوو بلانکو به همه شایعاتی که طی روزهای گذشته پیرامون جدایی علی سامره از کادرفنی استقلال مطرح شده بود پایان داد. از طرفی مشخص شد همچنان اصطکاک هایی بین کادرفنی و مدیریت باشگاه وجود دارد که طرفین در حال تقابل با یکدیگر هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ردپای اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×