روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال مدیر توانمند می‌خواهد/ هر سال باید منتظر اتفاقات بد برای استقلال باشیم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال مدیر توانمند می‌خواهد/ هر سال باید منتظر اتفاقات بد برای استقلال باشیم

شاهین بیانی می گوید «استقلال مدیر توانمند می خواهد؛ مدیری که بتواند در این شرایط بحرانی حق استقلال را بگیرد و اجازه ندهد حقی از استقلال ضایع شود.»

به گزارش مشرق، شاهین بیانی، بازیکن پیشین استقلال درباره شرایط این تیم عنوان کرد: آقایان با گذاشتن مدیران ضعیف و ناکار آمد، بلای جان استقلال شدند و تیم را به نابودی کشاندند. استقلال مدیر توانمند می خواهد؛ مدیری که بتواند در این شرایط بحرانی حق استقلال را بگیرد و اجازه ندهد حقی از استقلال ضایع شود.او ادامه داد: استقلال به دلیل تغییرات مدیریتی نتوانست در فصل نقل و انتقالات موفق عمل کند. نمی دانم چرا در این چند سال این همه در بدنه مدیریتی استقلال تغییر و تحول صورت گرفته است. این همه تغییر به استقلال ضربه زد و این تیم تا به یک ثبات کامل نرسد هر سال باید منتظر اتفاقات بد برای آن باشیم.بیانی درباره دربی پیش رو هم گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و هر تیم که بتواند در شرایط روحی و روانی خوبی قرار داشته باشد می تواند ۳ امتیاز این دیدار را کسب کند. امیدوارم استقلال برنده دربی باشد و هواداران را خوشحال کند.بیانی همچنین درباره برد تیم ملی مقابل آنگولا در دیداری دوستانه اظهار کرد: تیم ملی برد خوبی را مقابل آنگولا به دست آورد و توانست محک بخورد. به نظرم در بازی های دوستانه نقاط ضعف و قوت تیم ها مشخص می شوند. امیدوارم تیم ملی در بازی های سخت محک بخورد. مسئولان باید بازی با تیم های بزرگ را تدارک ببینند.او درباره شرایط تیم ملی افزود: تیم ملی فوتبال بدون تدارکات قوی، خود را آماده حضور در جام ملت های آسیا می کند تا بتواند بعد از ۴ دهه به قهرمانی برسد، هر چند با شرایطی که برای فوتبال ما وجود دارد قهرمانی در جام ملت های آسیا یک رویای دست نیافتنی شده است.«آیا تدارکات تیم ملی را مناسب می دانید؟» بازیکن سابق تیم ملی در پاسخ عنوان کرد: اگر به دنبال قهرمانی هستیم با این تدارکات ضعیف راه به جایی نخواهیم برد. درست است که بازیکنان بزرگی داریم که در دنیای فوتبال شناخته شده هستند اما فوتبال یک بازی گروهی است که نیاز به آمادگی و هماهنگی تیمی و تاکتیکی دارد و انفرادی نمی توان موفق بود.بیانی درباره اینکه چه راهکاری را برای موفقیت تیم ملی پیشنهاد می کند؟ بیان کرد: اردوهای متعدد و بازی با تیم هایی که می توانند نقاط ضعف تیم ما را مشخص کنند تا کادر فنی بتواند آنها را پوشش دهد و تیم برای جام ملت ها آماده شود. تیم هایی چون کره جنوبی، قطر، ژاپن و عربستان هر کدام مدعی قهرمانی هستند و با منابع مالی ای که در اختیار دارند، بهترین تیم های دنیا را برای بازی انتخاب می کنند ولی ما چون توانایی آنها را نداریم مجبوریم با تیم های درجه ۲ بازی کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال مدیر توانمند می‌خواهد/ هر سال باید منتظر اتفاقات بد برای استقلال باشیم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×