روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب آشنای خط دفاعی استقلال در آسیا/ ابهام در یک پست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب آشنای خط دفاعی استقلال در آسیا/ ابهام در یک پست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال یکی از چهار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا کارش را از بامداد جمعه و دیدار مقابل الاهلی عربستان آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال در حالی دیدارهای مرحله گروهی اش در لیگ قهرمانان آسیا را با بازی برابر نماینده کشور عربستان آغاز می کند که دیدارهای این گروه برای آنها در ساعاتی نامتعارف برگزار می شود و هنوز پخش بازی های این تیم در ابهام قرار دارد.یکی از ویژگی های بارز استقلال بعد از حضور فرهاد مجیدی در نقش سرمربی روی نیمکت این تیم، ایجاد نظم و ثبات در خط دفاعی و بسته ماندن دروازه این تیم بود. آبی پوشان با فرهاد مجیدی ۳ بار در لیگ و یک بار در جام حذفی به میدان رفتند که دروازه آنها در هیچ یک از دیدارهای لیگ برتر باز نشد و تنها یک بار مقابل پیکان در جام حذفی تسلیم شدند.این آمار نشان می دهد فرهاد مجیدی به ترکیب خط دفاعی اش در آسیا نیز دست نزند، مگر آنکه ناچار باشد. بر همین اساس استقلالی ها مقابل الاهلی از زوج مرادمند و یزدانی در قلب دفاع استفاده می کنند و وریا غفوری هم برای آنها در پست مدافع راست انجام وظیفه می کند.تنها علامت سئوال در ترکیب خط دفاعی استقلال، استفاده از «میلیچ» یا محمد نادری در دفاع چپ است؛ که البته شانس نادری برای این منظور بیشتر از مدافع کروات آبی ها است.در لیست نفرات اعزامی استقلال به عربستان به جز این نفرات نام مدافعان دیگری هم دیده می شود که مهمترین آنها عارف غلامی، سید احمد موسوی، متین کریم زاده و سینا خادم پور هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب آشنای خط دفاعی استقلال در آسیا/ ابهام در یک پست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×