روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس مقابل سپاهان مفت امتیازداد/یحیی برای دربی فکر اساسی دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس مقابل سپاهان مفت امتیازداد/یحیی برای دربی فکر اساسی دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در آستانه دیدار با استقلال، گفت: دربی برای تاکتیک هایی است که یحیی گل محمدی پیاده می کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تساوی این تیم مقابل سپاهان اصفهان در آستانه دیدار با استقلال، گفت: دربی برای تاکتیک هایی است که یحیی گل محمدی پیاده می کند.محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: به نظرم پرسپولیس خیلی راحت می توانست سپاهان را شکست دهد. این تیم موقعیت های گلزنی زیادی داشت اما پس از گلی که زد عقب نشینی بی دلیلی داشت.مدافع پیشین پرسپولیس افزود: این تیم باید عطش گلزنی خود را همیشه حفظ کند. پرسپولیس در حال حاضر بهترین تیم غرب آسیاست و دلیلی نداشت با زدن یک گل عقب نشینی کند.او درباره عملکرد سپاهان نیز صحبت کرد و اظهار داشت: آنها هوشمندانه بازی کردند. تعویض های محرم نویدکیا نشان داد که دنبال بردن هستند. بازیکنان این تیم در نیمه دوم خیلی راحت در نیمه زمین پرسپولیس حضور داشتند و بالاخره توانستند تمرکز خط دفاعی آنها را بر هم زده و به گل تساوی برسند.نصرتی در خصوص اتفاقات پس از بازی که در راهروی منتهی به رختکن دو تیم رخ داد تصریح کرد: کنترل بازیکنان در فضایی که نتیجه آن در دقایق پایانی تغییر کرده است کمی مدیریت بیشتری می خواهد. بازیکنان باتجربه باید خودشان را کنترل کنند تا آنها که جوان تر هستند دست تیمشان با محرومیت های انضباطی کار ندهند.کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: پرسپولیس خیلی مفت به سپاهان امتیاز داد. امیدوارم این تیم حسرت نخورد و بتواند در دربی مقابل استقلال نتیجه را جبران کند.وی درباره پیش بینی خود از نتیجه دیدار جمعه پرسپولیس با استقلال تهران یادآور شد: قطعا یحیی گل محمدی فکر اساسی برای پیروزی در دربی خواهد کرد. فکر می کنم نتیجه این بازی را ذهن مربیان دو تیم تعیین خواهد کرد و تفکرات یحیی باعث برد پرسپولیس می شود. پرسپولیس توان فنی بالایی دارد و سرمربی اش هم شناخت دقیقی از تیم پیدا کرده تا بیشترین بازدهی را از بازیکنان خود داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس مقابل سپاهان مفت امتیازداد/یحیی برای دربی فکر اساسی دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×