روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • همه می‌ترسیدند روی مارکو قمار کنند ؛ ادعای عجیب استراماچونی درباره یک ستاره

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "همه می‌ترسیدند روی مارکو قمار کنند ؛ ادعای عجیب استراماچونی درباره یک ستاره" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

همه می‌ترسیدند روی مارکو قمار کنند ؛ ادعای عجیب استراماچونی درباره یک ستاره

استراماچونی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید زمانی که هدایت اینتر را برعهده داشته، خواهان به خدمت گرفتن مارکو وراتی بوده است.

نوشته ادعای عجیب استراماچونی درباره یک ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استراماچونی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید زمانی که هدایت اینتر را برعهده داشته، خواهان به خدمت گرفتن مارکو وراتی بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آندره آ استراماچونی که بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ هدایت اینتر را برعهده داشت، می گوید در همان مقطع به دنبال به خدمت گرفتن مارکو وراتی از پسکارا بوده است، بازیکنی که در سال ۲۰۱۲ و در سن ۱۹ سالگی راهی پاری سن ژرمن شد.این هافبک ایتالیایی که حالا ۲۸ ساله است، تاکنون در ۳۴۱ بازی برای پاریسی ها به میدان رفته و به این تیم برای هفت قهرمانی در لوشامپیونه، پنج قهرمانی در جام حذفی فرانسه و شش قهرمانی در جام اتحادیه فرانسه کمک کرده است.استراماچونی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با «اونو استازیونه رادیو» گفت:برای ارائه ایده ای از فوتبال ایتالیا روی این موضوع تأمل کنید که مارکو وراتی بدون اینکه در سری A بازی کند، به پاری سن ژرمن رفت. او به همراه لورنزو اینسینیه برای پسکارا در سری B بازی می کرد و هر دو واقعاً در سطحی دیگر بودند.سرمربی پیشین تیم های اینتر و اودینزه تصریح کرد:من می خواستم وراتی را در اینتر داشته باشم، ماسیمو موراتی هم تلاشش را برای جذب او کرد، اما همه می ترسیدند روی مارکو قمار کنند و کسی به وی اعتقاد نداشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه می‌ترسیدند روی مارکو قمار کنند ؛ ادعای عجیب استراماچونی درباره یک ستاره از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×