روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مرتضی تبریزی و گلزنی پس از ۲۳ ماه ؛ ستاره پیشین استقلال احیا شد ..." از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مرتضی تبریزی و گلزنی پس از ۲۳ ماه ؛ ستاره پیشین استقلال احیا شد ...

مهاجم اسبق استقلال بعد از ۲۳ ماه بار دیگر پایش به گلزنی باز شد تا طلسم بزرگ خود را به این شکل بشکند.

نوشته ستاره پیشین استقلال احیا شد … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم اسبق استقلال بعد از ۲۳ ماه بار دیگر پایش به گلزنی باز شد تا طلسم بزرگ خود را به این شکل بشکند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مرتضی تبریزی که طی قراردادی پرماجرا از ذوب آهن به استقلال پیوسته بود، نتوانست روزهای خوبی را در جمع آبی پوشان دنبال کند و در ادامه در نقل و انتقالات زمستانی راهی گل گهر سیرجان شد تا در جمع شاگردان امیر قلعه نویی حاضر شود.تبریزی که به دلیل پارگی رباط صلیبی مدت ها از میادین دور بود، با اعتماد ویژه امیر قلعه نویی در گل گهر سیرجان حضور یافت و خیلی زود موفق شد در قامت همان گلزن ذوب آهن در ترکیب این تیم ظاهر شود و در بازی امروز مقابل پیکان موفق شد طلسم ۲۳ ماهه خود برای گلزنی را بشکند. او آخرین بار با پیراهن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و در جریان برتری ۲-۱ مقابل العین توانسته بود در نقش گلزن ظاهر شود و اکنون بعد از گذشت ۲۲ ماه و ۲۲ روز بار دیگر توانست شادی گل خود را به اجرا بگذارد و تیمش را در آستانه دستیابی به برد قرار دهد.مرتضی تبریزی که در لیگ برتر نیز ۵ گل در مدت حضورش در استقلال به ثمر رسانده بود، باید دید در ترکیب تیم گل گهر سیرجان و در جمع شاگردان امیر قلعه نویی چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مرتضی تبریزی و گلزنی پس از ۲۳ ماه ؛ ستاره پیشین استقلال احیا شد ... از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×