روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بازی برابر استقلال آسان نیست ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بازی برابر استقلال آسان نیست ؛ پارس فوتبال

لارنسیو ریجکامف سرمربی الاهلی رویارویی تیمش با استقلال در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را آزمونی سخت توصیف کرد

نوشته اعتراف سرمربی الاهلی پیش از دیدار با استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

لارنسیو ریجکامف سرمربی الاهلی رویارویی تیمش با استقلال در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را آزمونی سخت توصیف کرد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : لارنسیو ریجکامف ، سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان در نشست خبری پیش از بازی برابر استقلال گفت:همیشه به دنبال کسب پیروزی هستیم و این بار هم برای کسب پیروزی به میدان می رویم. این همان ذهنیتی است که همیشه سعی کرده ام در تمرینات برای بازیکنانم ایجاد کنم و آنها هم باید بدانند که بازی کردن مقابل تیم های سرسخت کار آسانی نیست. امیدوارم بازیکنانم شروع خوبی داشته باشند و اولین بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.لارنسیو ریجکامف گفت:در هر مقطعی که یک مربی جدید روی کار می آید، بازیکنان می خواهند توانایی های شان را به او ثابت کنند و من هم امیدوارم واکنش آنها به این موضوع مثبت باشد. همیشه اولین بازی در هر تورنمنتی سخت است اما به شروعی خوب در این مسابقات امیدوارم. تلاش ما این است که بر آنها غلبه کنیم و مهمترین جایگاه را برای صعود کسب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازی برابر استقلال آسان نیست ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×