روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • میلیچ ؛ شکایت الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "میلیچ ؛ شکایت الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

میلیچ ؛ شکایت الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ

یک رسانه عربی مدعی شد که باشگاه الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ در لیگ قهرمانان آسیا شکایت کرده است.

نوشته فوری ؛ شکایت الاهلی از استقلال بابت استفاده از میلیچ + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یک رسانه عربی مدعی شد که باشگاه الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ در لیگ قهرمانان آسیا شکایت کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گل سعودی می گوید باشگاه الاهلی عربستان از باشگاه استقلال تهران شکایت کرده است. این رسانه مدعی شد این شکایت به دلیل استفاده از هروویه میلیچ، مدافع کروات است.رسانه های عربی از شیطنت های داخل ایران استفاده کرده تا همانند باشگاه النصر به دنبال محرومیت یک باشگاه ایرانی باشند.در فصل گذشته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشگاه النصر با ارسال مدارکی به فیفا و ای اف سی خواستار محرومیت باشگاه پرسپولیس تهران شده بود و ادعا داشت استفاده آنها از عیسی آل کثیر غیرقانونی بوده است.ادعای الاهلی در حالی مطرح شده است که همانند شیطنت برخی از داخل ایران برای محرومیت آل کثیر اکنون این باشگاه مدعی است هروویه میلیچ فسخ قرارداد غیرقانونی با باشگاه استقلال داشته و حضورش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ممنوع بوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلیچ ؛ شکایت الاهلی عربستان از استقلال بابت استفاده از هروویه میلیچ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×