روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرشید اسماعیلی ، آماده دیدار پرسپولیس و استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرشید اسماعیلی ، آماده دیدار پرسپولیس و استقلال ؛ پارس فوتبال

فرشید اسماعیلی ، هافبک استقلال که دیدار با ذوب آهن را از دست داده بود برای دیدار با پرسپولیس آماده است و احتمالا در ترکیب اصلی هم قرار بگیرد.

نوشته خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ ستاره متعصب آماده دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشید اسماعیلی ، هافبک استقلال که دیدار با ذوب آهن را از دست داده بود برای دیدار با پرسپولیس آماده است و احتمالا در ترکیب اصلی هم قرار بگیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشید اسماعیلی که در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آسیب دیده بود، به بهبودی کامل رسیده است.این هافبک وسط آبی پوشان به واسطه مصدومیتی که برایش پیش آمده بود، دو بازی استقلال مقابل الشرطه عراق و ذوب آهن اصفهان را از دست داد. اسماعیلی از روز گذشته به تمرینات استقلال برگشته است.درباره اسماعیلی اما دیروز شایعاتی وجود داشت که شاید نتواند به واسطه دوری طولانی از تمرینات تیم را همراهی کند اما امروز فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها اعلام کرد که اسماعیلی مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.بر این اساس فرشید اسماعیلی مثل وریا غفوری به مسابقه دربی رسیده و با صلاحدید فرهاد مجیدی می تواند مقابل پرسپولیس به میدان برود.گفتنی است، متین کریم زاده تنها بازیکن مصدوم استقلال مقابل پرسپولیس است و آرش رضاوند نیز به دلیل محرومیت نمی تواند تیمش را همراهی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشید اسماعیلی ، آماده دیدار پرسپولیس و استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×