روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ برتر ؛ استقلال - پیکان ؛ گل گهر" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

لیگ برتر ؛ استقلال - پیکان ؛ گل گهر

سه مسابقه پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال در تهران، سیرجان و اصفهان برگزار می شود که استقلال صدرنشین میزبان پیکان است.

نوشته استقلال در اندیشه تداوم روند شکست ناپذیری ؛ گل گهر در راه کسب سهمیه اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سه مسابقه پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال در تهران، سیرجان و اصفهان برگزار می شود که استقلال صدرنشین میزبان پیکان است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سه مسابقه پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر روز سه شنبه برگزار می شود و بعد از آن تقریبا رقابت های لیگ برتر با وقفه ای یک ماه روبه رو خواهد شد و مسابقات جام حذفی پیگیری می شود.گل گهر- شهرخودرو؛ برد آسان شاگردان قلعه نویی؟گل گهر در سال جدید میزبان تیم قعرنشین شهرخودرویی است که برای بقا تلاش می کند. شاگردان قلعه نویی امیدوارند ۷ امتیاز کسر شده توسط کمیته انضباطی به این تیم برگردد تا گل گهر بتواند حداقل به کسب رتبه سوم در این فصل امیدوار باشد. شهرخودرو سه هفته است که در لیگ برتر شکست نخورده و همچنان به بقا امیدوار است اگر این تیم پر حاشیه مشهدی بتواند در سیرجان پیروز شود شانس صعود تا رده چهاردهم لیگ برتر را دارد البته گرفتن سه امتیاز از تیم گل گهری که یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است کار دشواری است.بازی رفت را گل گهر ۲ بر یک برده است. شهرخودرو ضعیف ترین خط دفاع را با ۳۲ گل خورده دارد و راحت ترین کار برای گل گهر گلزنی به این تیم به نظر می رسد. ظاهرا سیرجانی ها یک برد آسان را پیش رو خواهند داشت.ذوب آهن – نفت مسجدسلیمان؛ قطع نوار بردهای ذوبی ها؟ذوبی ها سال قبل را با ۴ برد متوالی تمام کردند تا یکباره ۳۱ امتیازی شوند و به رده هشتم جدول برسند. اولین حریف سال جدید ذوبی ها، تیمی در خطر سقوط است که رضا مهاجری جانشین محمود فکری شده تا بلکه بتواند این تیم را در لیگ برتر حفظ کند. ماموریتی بسیار دشوار که البته نشدنی نیست.بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.نفتی ها دومین خط دفاع ضعیف و دومین خط حمله ضعیف لیگ را دارند و تیمی کاملا بی خطر به نظر می رسند که فقط ۹ گل زده اند اما ذوب آهن اگر مثل بازی های اخیرش بازی کند رسیدن به پنجمین برد دور از دسترس نخواهد مگر اینکه مهاجری واقعا تیم را متحول کرده باشد. او بعد از فراز کمالوند و محمود فکری سومین سرمربی فصل نفت مسجدسلیمان است.استقلال – پیکان؛ ادامه یکه تازی آبی پوشان در حضور هواداران؟استقلال تنها تیم بدون باخت رقابت ها می خواهد سال جدید را هم با یک برد شروع کند تا با پیکان به سمت قهرمانی لیگ برتر بیست و یکم برود. آبی پوشان مستحکم ترین خط دفاع را با ۸ گل خورده در اختیار دارند و حتی بعد از جدایی ناخواسته مرادمند و یزدانی خط دفاعی این تیم همچنان نفوذناپذیر است اما پیکان هم در این فصل نتایج خوبی گرفته و در حال حاضر با ۳۲ امتیاز در رده هفتم جدول ایستاده است.بازی رفت دو تیم با نتیجه ۳ بر صفر به سود استقلال تمام شد و پیکانی ها نمی خواهند بار دیگر باخت پرگلی را تجربه کنند. شاگردان مجتبی حسینی بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن ۵ هفته است رنگ برد را ندیده اند و تساوی در این بازی هم نتیجه بدی برای این تیم محسوب نمی شود. البته بازی مقابل ۲۰ هزار تماشاگر استقلالی کار ساده ای نخواهد بود. ظاهرا آبی پوشان مجوز حضور ۳۰ درصدی هواداران را دریافت کرده اند. پیکان در جام حذفی هم مقابل استقلال شکست خورد و اگر این بار هم بازنده شود سه گانه شکست مقابل آبی پوشان تکمیل می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لیگ برتر ؛ استقلال - پیکان ؛ گل گهر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×