روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صبحانه ورزشی 1400/01/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / تست کرونای سرخ ها منفی شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صبحانه ورزشی 1400/01/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / تست کرونای سرخ ها منفی شد

در بخش صبحانه ورزشی، نگاهی داریم به مهم ترین اخباری که در روز گذشته منتشر شد.سپاهان 0-0 نفت مسجدسلیمان / فکری پرسپولیس را در صدر نگه داشتسپاهانی ها در اصفهان مقابل تیم نفت مسجدسلیمان متوقف شدند. هدایت نفتی ها به تازگی به محمود فکری سپرده شد و این سرمربی کاری که با استقلال نتوانست مقابل سپاهان انجام دهد، با نفت انجام داد. سپاهان با این نتیجه 41 امتیازی شد و با پرسپولیس هم امتیاز شد اما با توجه به تفاضل گل کمتر نسبت به سرخپوشان، در رده دوم ایستادند و از رسیدن به صدر بازماندند. سپاهانی ها در این بازی 19 کرنر زدند و موقعیت های زیادی هم ساختند اما نتوانستند دروازه کرمانشاهی را باز کنند. گفتنی است پیام نیازمند هم دو بار دروازه سپاهان را نجات دهد.پیکان 0-2 گل گهر / انتقام امیر قلعه نویی از مهدی تارتارتیم های پیکان و گل گهر از ساعت 17:30 به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر شاگردان امیر قلعه نویی به اتمام رسید.گل گهری ها به نوعی انتقام بازی رفت را گرفتند. در بازی رفت روی اشتباه علیرضا حقیقی پیکانی ها موفق شدند به حریف گل بزنند و در این بازی هم اشتباهات فردی در بازی دخیل بود. دفع توپ عجیب عبدالله زاده روی گل دوم که البته روی خط توپ به صادقی برخورد کرد و گل شد.بازی رفت دو تیم با نتیجه دو بر یک به سود پیکان به اتمام رسیده بود ولی در این بازی قلعه نویی از تارتار انتقام گرفت.با اعلام باشگاه پرسپولیس، تست کرونای سرخ ها منفی شدبه گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نتیجه تست PCR بازیکنان و اعضای کاروان سرخپوشان ایران با تاخیر یک روزه، منفی اعلام شد تا نگرانی ها از بین برود.پرسپولیسی ها به محض ورود به هتل محل اقامت خود، تست کرونا را پشت سر گذاشتند و قرار بود نتیجه آن، ظهر روز گذشته به کادر پزشکی باشگاه اعلام شود اما کمبود امکانات و ترافیک کاری در آزمایشگاهی در شهر گوا، سبب شد تا نتیجه تست ها با تاخیر فراوان به کاروان پرسپولیس ایران اعلام شود.این اتفاقات زمینه نگرانی هواداران را فراهم ساخت و متاسفانه برخی افراد سودجو تلاش داشتند تا از این وضعیت به سود خود استفاده کنند و با ایجاد شایعات، احساسات میلیون ها هوادار را به بازی بگیرند که به زودی در مورد این افراد، فعالیت حقوقی صورت می گیرد .فهرست ارزشمندترین باشگاه های فوتبال جهان از نگاه مجله فوربس؛ بارسلونا در صدربارسلونا، بالاتر از رئال مادرید و بایرن مونیخ به عنوان ارزشمند ترین باشگاه فوتبال جهان شناخته شده است.به گزارش طرفداری، نشریه فوربس یک نشریه اقتصادیست که هر از چند گاهی به سراغ ورزش می آید و از بهترین ها و ثروتمندرین های این شاخه گزارش هایی تهیه می کند. در جدیدترین رده بندی این مجله، بارسلونا برای نخستین بار و با کنار زدن رئال مادرید، به عنوان ارزشمندترین باشگاه دنیای فوتبال معرفی شده است. ارزش متوسط 20 تیم باارزش این رنکینگ، 2.28 میلیارد دلار ذکر شده؛ 30 درصد بیشتر از رقم 2 سال گذشته که علی رغم کاهش درآمدهای ناشی از پاندمی کرونا به دست آمده است. سلتاویگو 3-4 سویا؛ ورود سویا به کورس قهرمانی با گل پاپو گومزبرایتون 0-0 اورتون؛ کسی حریف خط دفاعی دو تیم نشد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صبحانه ورزشی 1400/01/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / تست کرونای سرخ ها منفی شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×