روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امید عالیشاه تا به حال در دربی نباخته است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امید عالیشاه تا به حال در دربی نباخته است

به گزارش طرفداری، امید عالیشاه 8 سال قبل به پرسپولیس آمده است اما در این مدت طولانی تنها 8 بار در دربی حضور داشته است.عالیشاه در مقطعی به خاطر سربازی از پرسپولیس جدا شد و از طرفی هم بدشانسی های او باعث شده تا تعداد بازیهایش در دربی زیاد نباشد اما در بین تمام مردان استقلال و پرسپولیس او با 8 بازی در رده سوم قرار دارد، امید عالیشاه از طرفی صاحب یک رکورد قابل توجه هم هست. او بازیکنی است که در این 8 بازی هیچ گاه برابر استقلال بازنده نبوده است و در 2 باری که استقلال بعد از دوران حضور عالیشاه در پرسپولیس این تیم را شکست داده است او در میدان حاضر نبوده است تا این رکورد را به خودش اختصاص دهد.در بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس مردانی چون عابدزاده، استیلی و مجتبی جباری بیشترین بازیهای بی شکست را داشته اند. عابدزاده 13بار شامل 8بازی برای پرسپولیس و 5بازی برای استقلال در دربی بی شکست بوده و استیلی و جباری به ترتیب با 10بازی بی شکست برای پرسپولیس و استقلال در دربی آمار شایسته ای را در این بازی ثبت کرده اند. بعد از این ستاره ها، امید عالیشاه قرار دارد. امید با 8 بازی بدون باخت، شاید به دربی جمعه 24 اردیبهشت نرسد.عابدزاده 13بار در دربی پایتخت حضور داشته و هیچ گاه در جریان بازی بازنده نبوده استعابدزاده رکورد شایسته خود را در حالی ثبت کرد که در دوران اوج استقلال و دوران اوج پرسپولیس در اواخر دهه 60 و دهه هفتاد سابقه حضور در 2 تیم را پیدا کرد. استقلال در دورانی که احمدرضا را درون دروازه داشت هرگز به پرسپولیس نباخت و پرسپولیس هم با عابدزاده هرگز مقابل استقلال بازنده نشد و آن بازی جنجالی دی ماه 1373 هم که نیمه تمام ماند و روز بعد با حکم انضباطی 3 بر صفر به سود استقلال شد، تا لحظه ای که بازی جریان داشت، 2-2 مساوی بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امید عالیشاه تا به حال در دربی نباخته است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×