روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا شانس هوادار برای جذب بابک مرادی بیشتر از آلومینیوم است؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا شانس هوادار برای جذب بابک مرادی بیشتر از آلومینیوم است؟

شانس حضور بابک مرادی در هوادار بیشتر از آلومینیوم اراک است.به گزارش طرفداری، بابک مرادی بازیکنی است که بعد از یک نیم فصل نیمکت نشینی در استقلال در نهایت تصمیم به جدایی گرفت و در این بین مدیران آبی ها قرارداد این بازیکن را به مدت 2 فصل تمدید کردند تا او به صورت قرضی به مدت 6 ماه از این تیم جدا شود.آلومینیوم اراک و هوادار در تلاش برای جذب مرادی هستند ولی گفته می شود بنفش پوشان تهرانی از شانس بیشتری برای جذب این بازیکن برخوردار هستند.دلیل اینکه استقلالی ها ترجیح می دهند بابک مرادی را به هوادار بدهند این است که آلومینیوم جزو تیم های بالای جدول است و فرهاد مجیدی فقط در شرایطی راضی است به تیم های مدعی بازی بدهد که از آنها بازیکن بگیرد.با این شرایط احتمال اینکه بابک مرادی ظرف روزهای آینده با هوادار قرارداد قرضی امضا کند بسیار زیاد است.بیشتر بخوانید:قرارداد بابک مرادی تمدید شد تا قرضی جدا شود

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا شانس هوادار برای جذب بابک مرادی بیشتر از آلومینیوم است؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×