روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کانترپرس، بهترین بازیساز تیم ساپینتو/ تحلیل بازی استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کانترپرس، بهترین بازیساز تیم ساپینتو/ تحلیل بازی استقلال

تیم های استقلال و فولاد در نبردی حساس به مصاف هم رفتند و این بازی به سود استقلالی ها به پایان رسیدبه گزارش طرفداری، استقلال ساپینتو در ادامه نمایش های هجومی خوبش توانست در هفته ای که پرسپولیس مقابل سپاهان شکست خورد، از سد فولاد بگذرد و خود را به رتبه دوم لیگ برتر و فاصله سه امتیازی سپاهان برساند. استقلال در این بازی با همان ساختار و استایل بازی های چند هفته اخیر به میدان رفت و توانست دو بار دروازه فولاد را باز کند.هویت اصلی بازی استقلال در این روز ها کانتر پرس این تیم و فشار بازیکنان برای بازپس گیری توپ در فاز انتقال منفی است. امروز هم استقلال هم روی همین استراتژی به موقعیت های خوبی رسید و سرآمد آن هم نحوه به ثمر رسیدن گل دوم این تیم بود که با تلاش پیمان بابایی و ضربه نهایی مهدی قائدی وارد دروازه شد. مدل بازی استقلال به طرز عجیبی می تواند ما را به یاد یکی از جملات معروف یورگن کلوپ بیاندازد. سرمربی لیورپول در یکی از نقل قول های معروف خود مدعی بود که بهترین بازیسازی تیمش گیگن پرس و یا همان نوع خاص کانتر پرس تیمش است حالا هم استقلال در حالی که در ابتدای فصل مشکلات زیادی برای خلق موقعیت داشت با رشد و پیشرفت در زمینه کانتر پرس خودش را به بالای دروازه رسانده آن هم در حالی که مهره میانی خاصی در نقل و انتقالات به این تیم اضافه نشد بلکه به نوعی کانتر پرس استقلالی ها به بزرگترین بازیساز این تیم تبدیل شده تا استقلال به نوعی با فرمول کلوپ در کورس قهرمانی خودش را نگه داشته باشد.نقل قول معروف کلوپبازی استقلال سرشار از طراوت و ظرافت در خط میانی نیست اما تکاپو و تحرک بازیکنان این تیم برای بازپس گیری توپ تا به اینجای کار آن ها را به یکی از خطرناک ترین تیم های لیگ برتر تبدیل کرده است. برای مثال اگر نگاهی به تعداد شوت های بازیکنان استقلال بیاندازید متوجه می شوید این شوت ها همگی از دقت بالایی برخوردار نیستند و از مناطق دوری هم به سمت دروازه زده می شوند. در همین راستا این تیم در هفته های اخیر رکورددار شوت زنی در لیگ بوده و همین تعداد بالای شوت ها خود به یک استراتژی موثر هجومی برای استقلال تبدیل شده همانطور که می بینید شاید خبری از موقعیت های مسلم گلزنی و تک به تک نباشد اما استقلالی ها با ممارست و پیوستگی بازی و استایل هجومی خود را به رقبا تحمیل می کنند و مثلث محمد محبی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری یا پیمان بابایی نیز از این شور و توان برای ارائه این شکل از بازی برخوردار است. خود ارسلان مطهری یکی از بهترین توپ مهاجمان توپ دزد لیگ برتر است و از سوی دیگر پیمان بابایی هم اگر جای مطهری بازی کند با توجه به دوندگی بالایی که دارد می تواند مهره ای موثر در پرسینگ تیم از جلو باشد.استقلال در همین بازی با فولاد 19 شوت داشت و حاصل آن امید گل مجموع 1.90 بود که این بدان معنی است که هر شوت استقلالی ها به طور میانگین دارای امید گل 0.1 بوده است. استقلال شهود واضحی بر این تئوری است که پیوستگی و ممارست گاها قدرتی بیش از کیفیت حداکثری دارد و می تواند به نتیجه مطلوب تر برسد. روی ماتا در کنفرانس پس از بازی با گل گهر به یک عبارت جالب اشاره کرد و مدعی بود که تیم استقلال خون سرمربی خود را در خود دارد و این جمله شاید بهترین توصیف برای استقلال این روز ها باشد. یک استقلال پر جنب و جوش و پر هیاهو در حمله، استقلالی که از وضعیت روحی خوبی برخوردار است و از میان مسیر جنگندگی و بازی ظریف و خلاقانه، جنگندگی را انتخاب کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کانترپرس، بهترین بازیساز تیم ساپینتو/ تحلیل بازی استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×