روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علیرضا اکبرپور: قلعه نویی دستیاران باتجربه می خواهد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علیرضا اکبرپور: قلعه نویی دستیاران باتجربه می خواهد

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه استقلال مدعی اصلی قهرمانی است، گفت: کاری که استقلال در لیگ برتر کرد و جبران اختلاف امتیازش با پرسپولیس باورپذیر نبود.به گزارش طرفداری، علیرضا اکبرپور در گفتگو با مهر، با اشاره به پیروزی دو بر صفر استقلال برابر فولاد خوزستان گفت:استقلال از فرصت به دست آمده استفاده کرد و با پیروزی برابر فولاد یک گام دیگر به قهرمانی برداشت. شاید باورپذیر نبود استقلال که هشت امتیاز از پرسپولیس عقب مانده بود، حالا یک امتیاز از این تیم بالاتر باشد و تنها منتظر لغزش تیم پرقدرت سپاهان است که بتواند به آنها رسیده و راه قهرمانی خود را هموارتر کند.پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا اینتعطیلی لیگ می تواند به استقلال ضربه بزند؟ تاکید کرد: استقلال شرایط خوبی دارد؛ اگر چه تمرین کردن با بازی های رسمی تفاوت های زیادی دارد اما با توجه به شرایط فیفادی و بازی های دوستانه تیم ملی کشورمان باید کادر فنی آمادگی بازیکنان را حفظ کرده و با شروع دوباره لیگ، تیم دچار مشکل نشود.اکبرپور در مورد عملکرد بازیکنان استقلال مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد:استقلال یکی دو اشتباه فاحش داشت و اگر بازیکنان فولاد از این اشتباهات استفاده می کردند به طور حتم آبی ها نمی توانستند برنده از زمین خارج شوند. از بازیکنان با تجربه استقلال انتظار بیشتر از این می رود. آنها باید کاملاً با آرامش بازی کنند و اجازه ندهند یک اشتباه کوچک، راه قهرمانی آنها را ناهموار کند. در مجموع استقلال در تمام خطوط عملکرد خوبی داشت و اصلی ترین مدعی برای رسیدن به قهرمانی است.کارشناس فوتبال در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط جدول کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، اظهار داشت:امتیازات گره قهرمانی را کور کرده است. استقلال، سپاهان و پرسپولیس می دانند یک اشتباه آنها را از قهرمانی دور می کند. آبی ها باید از این شرایط خود بهترین استفاده را کرده و با ارائه یک بازی خوب یک بار دیگر جام را بالای سر ببرند.وی در مورد انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت:باید این انتخاب را به فال نیک بگیریم. ما در سالهای گذشته با مربیان خارجی هم نتوانستیم مقامی را در جام ملت های آسیا کسب کنیم. کارلوس کی روش ۸ سال در ایران بود اما هر گز نتوانست قهرمانی جام ملت های آسیا را برای ما به ارمغان بیاورد. حالا وقت آن است که همه از سرمربی جدید تیم ملی که ایرانی است، حمایت کنیم. گذشته ها را کنار بگذاریم و تلاش کنیم این مربی بتواند با آرامش به کارش ادامه داده و موفق باشد.وی در پاسخ به این سوال که چه فاکتورهایی نیاز است که امیرقلعه نویی در تیم ملی به هدف خود دست یابد؟ یادآور شد:او ابتدا باید از تجربیات گذشته درس بگیرد. بی دلیل وارد حواشی نشود. کمتر مصاحبه کند و هر کسی از او انتقاد کرد، انتقادهای صادقانه را بپذیرد. ضمن اینکه نیاز به دستیاران خوب و با تجربه دارد. یک تمرین دهنده خارجی خوب می تواند کمک مؤثری به استقلال کند. ضمن اینکه او باید چند آنالیزور قوی و یک مربی بدنساز خوب داشته باشد تا بتواند با این فاکتورها به موفقیت دست پیدا کند.کارشناس فوتبال در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم تیم ملی با هدایت یک مربی ایرانی به قهرمانی برسد. وقت آن است که همه کنار هم باشیم و سالهاست که در جام ملت های آسیا موفق نبودیم اما بیایید این بار دست به دست هم بدهیم، اختلافات را کنار بگذاریم و با یک وحدت و همدلی، راه قهرمانی تیم ملی را در جام ملت های آسیا هموار کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علیرضا اکبرپور: قلعه نویی دستیاران باتجربه می خواهد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×