روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "معادلات پیچیده مجوز حرفه ای؛ استقلال به آسیا می رود یا پرسپولیس حذف می شود؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

معادلات پیچیده مجوز حرفه ای؛ استقلال به آسیا می رود یا پرسپولیس حذف می شود؟

پرونده ویژه این هفته رسانه طرفداری را از دست ندهید.به گزارش طرفداری، قرار است کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال طی روزهای شنبه و یکشنبه جلساتی را برگزار کند و در نهایت درباره مجوزه حرفه ای باشگاه های ایران تصمیم گیری بکند.در این راستا شنیده می شود ممکن است استقلال به آسیا برگردد یا حتی پرسپولیس هم مثل آبی ها حذف شود و مجوز حرفه ای نگیرد.در پرونده ویژه این هفته رسانه طرفداری از سیر تا پیاز ماجراهای مجوز حرفه ای باشگاه های ایرانی را بررسی کردیم؛ از زمان ریاست شهاب عزیزی خادم که کنفدراسیون فوتبال آسیا روی ما حساس شد تا حالا که دوباره بحث مجوز حرفه ای بالا گرفته است.دعوت می کنیم به هیچ عنوان پرونده ویژه رسانه طرفداری را از دست ندهید و آن را تماشا کنید...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " معادلات پیچیده مجوز حرفه ای؛ استقلال به آسیا می رود یا پرسپولیس حذف می شود؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×