روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمدرضا خالدآبادی به تمرینات استقلال اضافه شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدرضا خالدآبادی به تمرینات استقلال اضافه شد

دروازه بان جوان استقلال چند روزی است در تمرینات این تیم شرکت می کند

محمدرضا خالدآبادی چند روزی است به تمرینات آبی ها اضافه شده است.به گزارش طرفداری، محمدرضا خالدآبادی بعد از حذف تیم امید از المپیک، با هماهنگی جواد نکونام و با توجه به حضور سیدحسین حسینی در بازی های آسیایی به تیم امید دعوت نشد تا به تمرینات استقلال اضافه شود.خالدآبادی در بازگشت از تیم امید چند روزی است به تمرینات استقلال اضافه شده تا آبی ها در پست دروازه بان برای برگزاری تمرینات شان با مشکلی روبرو نشوند.محمدرضا خالدآبادی در 4 هفته اول لیگ برتر فرصت بازی پیدا نکرده است ولی امیدوار است بتواند در ادامه بازی های لیگ برتر نظر جواد نکونام را برای حضور در ترکیب آبی ها جلب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدرضا خالدآبادی به تمرینات استقلال اضافه شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×