روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "اردوی استقلال در ترکیه قطعی شد" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اردوی استقلال در ترکیه قطعی شد

بازیکنان استقلال طی دو روز آینده برای برگزاری اردو به ترکیه می روند.

بازیکنان استقلال طی دو روز آینده برای برگزاری اردو به ترکیه می روند. ورزش سه: برگزاری اردوی استقلالی ها در کشور ترکیه و کمپ کارتپه در جلسه عصرروز یکشنبه شفر و افتخاری قطعی و نهایی شد و به این ترتیب آبی پوشان بعد از چند جلسه تمرینی در تهران راهی کشور ترکیه خواهند شد.استقلالی ها که هنوز تمدید قراردادهای خود را نهایی نکردند، قرار است با بازیکنان حال حاضر خود راهی کشور ترکیه شوند تا بدنسازی جدی این تیم رسما در این کشور استارت بخورد.هر چند هنوز زمان این اردو رسمی و اعلام نشده اما به نظر می رسد این اردو با دیدار سوپر کاپ تداخلی نداشته باشد. [ مشاهده متن کامل اردوی استقلال در ترکیه قطعی شد در پورتال خبری و سبک زندگی ] #کشور_ترکیه#جلسه_عصر#سوپر_کاپ#ترکیه#استقلالی_ها#بازیکنان_استقلال#دو_روز#استقلال#روز_یکشنبه#آبی_پوشان اخبار پیشنهادی:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اردوی استقلال در ترکیه قطعی شد از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×