روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مرور بهترین خریدهای تابستانی لیگ برتر" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرور بهترین خریدهای تابستانی لیگ برتر

مهدی ترابی، سروش رفیعی، مسلمان، زهیوی یا آقاخان؟ چه کسی مهمترین خرید لیگ هجدهم خواهد بود؟

مهدی ترابی، سروش رفیعی، مسلمان، زهیوی یا آقاخان؟ چه کسی مهمترین خرید لیگ هجدهم خواهد بود؟ به گزارش مشرق ، نقل و انتقالات لیگ هجدهم با خریدهای گرانقیمت سپاهان آغاز شد، با خریدهای شبانه استقلال ادامه پیدا کرد و حالا با بمب های پرسپولیس اوج گرفته است. در سال های اخیر، سهم پرسپولیس از نقل و انتقالات موفق لیگ بیشتر از بقیه تیم ها بوده و قبل از آن، استقلال بهترین نتیجه را از خریدهای نقل و انتقالات داشت.فصل پیش هم البته استقلالی ها کنار خریدهای ناموفقی مثل جباری، بیت سعید و شهباززاده، توانستند جپاروف را سرانجام به تیم شان برگردانند و نیم فصل، با مامه تیام قراردادی ارزشمند ببندند. یک سال قبل از آن، پرسپولیس با گرفتن بیرانوند، امیری و حسینی در ابتدای فصل و سروش رفیعی در نیم فصل، موفق ترین تیم لیگ برتر شده بود. مرور بهترین نقل و انتقالات ۷ سال اخیر لیگ برتر، نشان می دهد چه تیمی توانسته از خریدهایش بهترین استفاده را ببرد.لیگ هفدهم پرسپولیس موفق برانکو، خریدهای زیادی نداشت و در عوض استقلال با توپ پر وارد بازار شد. بین خریدهای استقلال، سرور جپاروف یکی از بهترین خریدهای لیگ برتر بود و مامه تیام در نیم فصل، بهترین شکار سال های اخیر این تیم شد. شجاع خلیل زاده هم به درد پرسپولیس خورد و نقش مهمی در موفقیت این تیم بازی کرد. در کنار آن ها، خریدهای خارجی صنعت نفت و به صورت خاص کرار جاسم، بهترین خریدهای لیگ برتر بودند.لیگ شانزدهم پرسپولیس با خریدهای خوبش، بعد از سال ها به قهرمانی رسید. سیدجلال، بیرانوند و امیری خریدهای موفقی بودند و از بین آن ها می توان جلال حسینی را بهترین خرید پرسپولیس و لیگ برتر دانست. رفتن ساسان انصاری به فولاد و کاوه رضایی به استقلال هم دیگر ترانسفرهای مهم و موفق لیگ بودند. پرسپولیس نیم فصل با ... [ مشاهده متن کامل مرور بهترین خریدهای تابستانی لیگ برتر در سایت خبری تحلیلی مشرق ] #لیگ_برتر#نقل_و_انتقالات_لیگ_هجدهم#نقل_و_انتقالات#سروش_رفیعی#پرسپولیس#خرید#استقلال#کریم_انصاری_فرد#شجاع_خلیل_زاده#قهرمان_لیگ_برتر اخبار پیشنهادی:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرور بهترین خریدهای تابستانی لیگ برتر از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×