روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مظاهری هم تمرین استقلال را تحریم کرد؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مظاهری هم تمرین استقلال را تحریم کرد؟

دروازه بان استقلال همچنان در تمرینات این تیم حضور پیدا نمی کند.

به گزارش "ورزش سه"، رشید مظاهری یکی از بازیکنان ناراضی استقلال نسبت به مسائل مالی باشگاه است. این دروازه بان باتجربه روز سه شنبه در شرایطی که فرهاد مجیدی در روزهای نداشتن زمین برای بازی دوستانه، یک فوتبال درون تیمی را برای نفراتش در نظر گرفت، به محل تمرین تیمش نرفت.مظاهری در آن روز به کادرفنی اعلام کرد که گردنش درد می کند و نمی تواند در فوتبال درون تیمی بازی کند. غیبت مظاهری اما ادامه دار شده و او فعلا در تمرینات تیمش حضور پیدا نمی کند.درباره این دروازه بان گفته می شود که او به خاطر مشکلات مالی باشگاه مثل فرشید اسماعیلی حاضر نیست در تمرینات حضور یابد و حتی به مسئولان استقلال گفته اگر تا چند روز دیگر مطالباتش پرداخت نشود، قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ خواهد کرد.مظاهری البته واکنش رسمی به این مسائل نداشته اما به نظر می رسد عدم حضور او در تمرینات استقلال بی ربط به نارضایتی او از مسائل مالی نباشد.حال باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی پیرامون مظاهری رخ می دهد و این دروازه بان راضی به بازگشت به تمرینات و مسابقات تیمش خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مظاهری هم تمرین استقلال را تحریم کرد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×