روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "منتخب سرخابی‌های پایتخت در لیگ ۲۱ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منتخب سرخابی‌های پایتخت در لیگ ۲۱

براساس عملکرد بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال، ترکیبی منتخب از ترین های این فصل سرخابی چینش شده است.

به گزارش "ورزش سه" دربی ۹۷ پایتخت در شرایطی فردا (شنبه) از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، که سرخابی های پایتخت با فاصله ۱ امتیازی در جدول به این مسابقه حساس رسیده اند.شاگردان یحیی گل محمدی با ۱۴ امتیاز در جایگاه دوم جدول هستند و شاگردان فرهاد مجیدی هم با ۱۳ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه پنجم حضور دارند.سایت آماری یازده براساس عملکرد فنی بازیکنان دو تیم، ترکیبی منتخب از ترین های سرخابی را چینش کرده است که ۷ استقلالی و ۴ پرسپولیسی در آن هستند. وحید امیری با بازی در ۵ پست مختلف و ثبت بیشترین دریبل و دو پاس گل با نمره ۷.۷ بهترین بازیکن دو تیم پیش از انجام دربی است.امیرحسین حسین زاده پدیده جوان استقلال ده دریبل، یک گل زده و متوسط بیش از ۵ تکل و قطع توپ در هر بازی با نمره ۷.۴۵ بهترین بازیکن استقلال پیش از دربی است.علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، مهدی مهدی پور، امیرحسین حسین زاده و کوین یامگا نمایندگان استقلال در این ترکیب هستند؛ وحید امیری، میلاد سرلک، مهدی ترابی و مهدی عبدی چهار پرسپولیسی این تیم منتخب به شمار می روند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منتخب سرخابی‌های پایتخت در لیگ ۲۱ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×