روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تاج: بهترین گزینه را برای تیم ملی انتخاب کردیم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تاج: بهترین گزینه را برای تیم ملی انتخاب کردیم

مهدی تاج می گوید مذاکره با سانچز و قلعه نویی به طور همزمان بوده و با سانچز بر سر مدت و مبلغ قرارداد به توافق نرسیده اند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از مراسم بهترین های فوتسال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: مراسم بهترین های فوتسال را معرفی کردند. این سنت خوبی است و قدیمی های فوتسال را جمع کردند و از این بابت خوشحالم.او در مورد انتخاب امیر قلعه نویی گفت: ما در هر صورت از ابتدا گفتیم که نیت و گزینه های فدراسیون فوتبال هم داخلی است هم خارجی. ما با آقای سانچز صحبت کردیم و یک مربی قابل قبول بود و پولش را می توانستیم از طریق قطر بدهیم. توافق مان با قطر این بود. ولی آقای سانچز دو اختلاف جدی با ما داشت که یکی مدت ۴ ساله قرارداد بود که ما نمی خواستیم و نظرمان تا پایان جام ملت ها بود. یکی دیگر هم بحث عدد و رقم بود. همزمان ما با آقای قلعه نویی هم صحبت می کردیم و این نبود که اگر او نشد، آقای قلعه نویی شود. به نظرم انتخاب خیلی خوبی است .تاج در مورد اینکه قلعه نویی در ابتدا انصراف داده بود، بیان کرد: همه فکر می کردند نحوه انتخاب گزینه ها می توانست از طرف فدراسیون بهتر انجام شود. ما هم گفته بودیم دلمان نمی خواست کسی ناراحت شود و باید بهترین را انتخاب می کردیم. او یک چهره شناخته شده ای است و نتایج خیلی خوبی در لیگ داشته و سابقه تیم ملی دارد. ضمن احترام به بقیه عزیزان، ما فکر می کنیم آقای قلعه نویی به کمک فدراسیون، باشگاه ها، رسانه ها و بازیکنان ما را در جام ملت ها موفق کند.او در مورد مبلغ قرارداد امیر قلعه نویی بیان کرد: عدد و رقم را معذورم که صحبت کنم ولی مجموع مربیان ایرانی کمتر از خارجی است .ویدئو: 275040او در مورد مراسم معارفه قلعه نویی گفت: من خودم نیستم ولی پلن و برنامه را آقای قلعه نویی حدود دو ساعت در ویدئو کنفرانس توضیح دادند که بسیار خرسندم که ایشان دارای برنامه مدونی برای تیم ملی است. ایشان روی این موضوع کار کرده و گفت برنامه اش برای پوست اندازی تیم ملی و آینده تیم ملی چیست. من برای انتخاب آقای اینفانتینو می روم و نیستم.او در مورد پیگیری طلب استقلال و پرسپولیس از AFC گفت: دارد دنبال می شود و ان شاالله به یک نتیجه ای می رسد.رئیس فدراسیون در خصوص دستیاران قلعه نویی اظهار داشت: بله ایشان یک دستیار خارجی را معرفی کرده و درحال رایزنی است. دستیار ایرانی هم ایشان یکی، دو تا معرفی کرده است. ایشان می آیند و در مورد دستیاران و برنامه های شان صحبت خواهند کرد.وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بند عزل رئیس فدراسیون از سوی هیئت رئیسه فدراسیون برداشته شود تصریح کرد: نه این گونه نیست بندها کلا دچار تغییراتی شده است. خیلی از بندها تغییر کرده است. هر ساله در ای اف سی و فیفا هم در اصلاح برنامه این گونه تغییرات را دارند و ما نیز پس از سال ها اساس نامه فدراسیون را تغییراتی خواهیم داد البته تغییراتی نیز در اساس نامه ها، هیئت های فوتبال استان ها از سوی هیئت های رئیسه ها آن ها ایجاد خواهد شد و نیازی به تشکیل مجمع نیست.تاج درخصوص شرکت نمایندگان کشورمان در دوره VAR قطر ادامه داد: در موضوع VAR قولی که فدراسیون داده بود این است که سیستم فوق باید واقعا اجرایی شود. خدا را شکر آقایان ممبینی، مرادی و چند نفر دیگر در این دوره شرکت کرده اند و قطری ها پیشگام آموزش در این زمینه شده اند. امروز نیز به همین خاطر از رئیس فدراسیون قطر تشکر کردم. بعد از آن نیز آموزش داوران آغاز می شود که به سرعت این کار باید انجام شود.وی درخصوص برکناری هدایت ممبینی افزود: چنین چیزی صحت ندارد و از من شما این موضوع را شنیدم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تاج: بهترین گزینه را برای تیم ملی انتخاب کردیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×