روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آبشک: منصوریان تازه آمده، هواداران فرصت بدهند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آبشک: منصوریان تازه آمده، هواداران فرصت بدهند

بازیکن فولاد گفت که در لیگ ایران به حدی بازی ها کند است که به صورت مفید فقط 10 دقیقه بازی انجام می شود.

به گزارش "ورزش سه"، محمد آبشک بازیکن فولاد پس از شکست برابر استقلال در خصوص این دیدار گفت: فکر می کنم استقلال از فرصت هایی که به دست آورد توانست استفاده کند و توپ هایش را به گل تبدیل کند. ولی ما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. ما در این بازی کمی بدشانس بودیم و تمرکز نداشتیم.وی درباره اینکه روند فولاد را با حضور علیرضا منصوریان چگونه ارزیابی می کند، گفت: ایشان جدیدا به تیم اضافه شده و به زمان نیاز دارد ولی نتیجه ای که در این بازی گرفتیم خوب نبود. اما قطعا ایشان به فرصت نیاز دارد.آبشک درخصوص اینکه مشکل فولاد چیست که هواداران از نکونام و منصوریان رضایت ندارند، گفت: نسبت به هزینه هایی که شده، هواداران حق دارند. آن طور که باید و شاید نتوانسته ایم نتایج لازم را کسب کنیم. در مقاطعی از فصل، بدشانسی دخیل بوده است.وی ادامه داد: هواداران مطالباتی دارند که تعدادی از آن ها خواستار حضور مربی بزرگ خارجی بودند. حالا باشگاه تصمیم گرفته است تا علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کند. امیدوارم هواداران چند هفته ای صبوری به خرج داده و تیم را حمایت کنند تا بتوانیم تا انتهای فصل نتایج لازم را کسب کنیم.آبشک در پایان و درخصوص قضاوت زاهدی فر اظهار داشت: در مورد داوری در ایران صحبت نکنیم خیلی بهتر است. چون هر تصمیمی هم که بگیرند، کارشناسانی می آیند که به سود تیم های بزرگ نظر می دهند. کارشناسان همان افرادی هستند که قبلا داوری می کردند. تازه آن زمان، بدتر از الآن بوده است. زمانی که جلو باشید، یک سوت هم به سود شما نمی زنند. فوتبال ما همین جوری کند است، داوران هم هر توپی را خطا می گیرند. در لیگ ایران به طور مفید فقط 10 دقیقه بازی انجام می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آبشک: منصوریان تازه آمده، هواداران فرصت بدهند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×