روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قایدی: فقط یک هدف داریم و برای همان می‌جنگیم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قایدی: فقط یک هدف داریم و برای همان می‌جنگیم

مهدی قایدی، ستاره استقلال می گوید این تیم فقط یک هدف دارد و آن هم قهرمانی است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال امروز یک نمایش کاملا حساب شده را در فولاد آره نا به نمایش گذاشت و موفق شد با دو گل حریف سرسخت خود را شکست دهد تا علاوه بر صعود به رتبه دوم جدول و گرفتن جای پرسپولیس، به تعقیب سپاهان در راه کسب عنوان قهرمانی نیز ادامه داده باشد.مهدی قایدی ستاره استقلال در بازی امروز مقابل فولاد خوزستان بود و علاوه بر نمایش درخشانی که داشت گل دوم تیمش را هم به ثمر رساند. قایدی پس از بازی در جمع خبرنگاران گفت: "اول از همه به هر دو تیم خسته نباشید می گویم، هم به فولاد و هم به بچه های خودمان. هواداران بازی را قشنگ کرده بودند و من از هواداران خودمان و هواداران فولاد تشکر می کنم. هدف ما قهرمانی است و باید در همه بازی ها بجنگیم تا به این هدف برسیم."قایدی درباره جو ورزشگاه نیز گفت: "از هواداران خوزستانی که تشریف آوردند تشکر می کنم. هواداران خودمان هم که با شادی به خانه رفتند و امیدوارم که در بازی های بعد باز هم آن ها را خوشحال کنیم. همان طور که گفتم ما فقط یک هدف داریم و آن هم قهرمانی است. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و چیزی که هواداران از ما می خواهند را به آن ها تقدیم کنیم."زننده گل دوم استقلال درباره اظهارات ساپینتو درباره مشکلات مالی این تیم نیز گفت: "اجازه دهید من راجع به این چیزها صحبت نکنم."

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قایدی: فقط یک هدف داریم و برای همان می‌جنگیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×